השכרת רכב באתונה - השוואת מחירים וטיפים

מידע עדכני על חברות ההשכרה באתונה - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

השכרת רכב באתונה

השכרת רכב באתונה מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת אתונה וברחבי יוון.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים באתונה, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.
עוד אפשרות שיכולה לחסוך זמן היא השכרה משדה התעופה של אתונה והחזרה בעיר או להיפך, השכרה מאתונה והחזרה בשדה. בחלק מהמקרים יגבו מכם תוספת סמלית על החזרת הרכב בסניף אחר ולעיתים זה יהיה בחינם. השירות הזה נקרא One Way Fee או השכרה בכיוון אחד / השכרה חד כיוונית או דמי החזרה במקום שונה. בדקו בתנאי ההזמנה שלכם האם הסעיף הזה מופיע והאם הוא כבר כלול במחיר.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים באתונה

פורסם ע"י רותם ומוקי גרוס באתר סיפור דרך
רותם ומוקי משתפות במסלול מפורט עם רכב שכור היוצא מאתונה ועובר בתעלת קורינטוס, אפידאורוס, נאפפליו, מיסטרס, פירוס דיירוס, קלאמטה וקרדימילי. בפוסט ישנו מסלול נהיגה מפורט, תמונות רבות, טיפים ומידע שיעשה לכם חשק ויעזור בתכנון הטיול.
פורסם ע"י דורון בבלוג Trip Till You Drop
דורון כתב מדריך מקיף ועשיר בתמונות, בן שלושה חלקים: החלק הראשון - יומיים באזור אבריטניה, השני - זגוריה ולבסוף עוד חמישה ימים במטאורה וחצי האי פליון. סקירה של אתרים ששווה להגיע אליהם ובניהם: המנזרים התלויים במטאורה, חוף הנודיסטים בפריסנה, מצובו, יואנינה, קניון ויקוס ועוד. את המסלול ניתן גם להתחיל או לסיים מסלוניקי במקום מאתונה.
פורסם ע"י אייל שמי באתר התרשמות
מסלול מעגלי עם רכב שכור היוצא מאתונה אל וולוס בואכה חצי האי פיליון ומשם מסלולי יום כאשר הבסיס לטיולים באזור וולוס. בהמשך יציאה צפונה אל אריסטי באזור הפארק הלאומי פינדוס. המאמר עשיר בתמונות, המלצות ודעות וכן לינקים למסעדות, מלונות ונקודות חן ששווה להגיע אליהן. גם את המסלול הזה ניתן להתחיל ולסיים עם השכרת רכב מ/אל סלוניקי.
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב באתונה?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם באתונה יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו ביוון. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה ביוון או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים באתונה בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב בנמל התעופה אלפתריוס וניזלוס אתונה השכרת רכב בשדרות סינגרו, מרכז העיר אתונה. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות באתונה

באתונה פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 2022-10-13T21:48:59.680Z