34 מותגים - רק 7 חברות השכרת רכב

תופתעו לגלות כמה מעט חברות השכרת רכב שולטות בשוק השכרות הרכב

חברות השכרה בינלאומיות ומותגים מוכרים

איזה חברות השכרה בינלאומיות ומותגים מוכרים קיימים?

בקבוצה זאת ישנם חברות וותיקות ומוכרות שרובן פועל בישראל וכתוצאה מההיכרות שלנו איתן מתקבלת תחושת ביטחון גבוהה כאשר אנו רואים את הלוגו שלהן. המותגים הם: אוויס, באדג'ט, הרץ, יורופקאר וסיקסט. אלה חברות שפועלות בשוק הישראלי שנים ארוכות והמותגים הללו מושרשים בנו כמותגים מוכרים ואמינים.

חברות השכרה בינלאומיות פחות מוכרות

איזה חברות השכרה בינלאומיות פחות מוכרות קיימות?

ישראל היא לא מרכז העולם ובטח שכאשר מדובר על שוק קטן לא כל חברות ההשכרה הגדולות פועלות בו. ישנן חברות בינלאומיות או מותגים בינלאומיים שלא פועלים בישראל אך מאוד נפוצים במקומות אחרים. המותגים הם: דולר, טריפטי, אנטרפרייז, נאשיונאל, אלאמו, קדי, אינטררנט וגלובל. אלה חברות שלא פועלות בשוק הישראלי ולכן אנחנו לעיתים לא מזהים אותן כמותגים.

34 מותגים - 7 חברות

מה הקשר בין חברות ההשכרה והמותגים השונים?

אם בחרתם חברת השכרה, יש סיכוי טוב שבפועל, כשתגיעו ליעד ותחפשו את דלפק החברה, תגלו שאתם מקבלים שירות מחברה אחרת. איך זה יכול להיות? בתרשים המצורף יש 34 מותגים אשר שייכים ל-7 קבוצות של חברות השכרה.
34 מותגי השכרה שייכים ל-7 קבוצות של חברות השכרת רכב - המפה המלאה 34 מותגי השכרה שייכים ל-7 קבוצות של חברות השכרת רכב - המפה המלאה
מה זה אומר? שכאשר אתם מזמינים רכב מחברת באדג'ט למשל, יש סיכוי שתקבלו את הרכב בדלפק שהוא דלפק משותף או דלפק מאוחד של קבוצת AVIS Budget, עם אותם העובדים, אותו התור ואותם הרכבים!
דלפק משותף של קבוצת Avis Budget המחזיקה גם בבעלות על המותג Maggiore האיטלקי דלפק משותף של קבוצת Avis Budget המחזיקה גם בבעלות על המותג Maggiore האיטלקי
ניתן לראות זאת גם באיטליה, בדלפקים של חברת ההשכרה האיטלקית Lucauto, אשר פועלת גם כזכיין המקומי למותגים הבינלאומיים Alamo, Enterprise ו-National. כאשר תשכרו רכב מאחד מארבעת המותגים הללו בשדה התעופה של נאפולי למשל, אתם בעצם תגיעו לאותו הדלפק, לאותם העובדים, לאותם הרכבים ולאותו מגרש החניה.
תיבת המפתחות להחזרת רכבים בשירות עצמי Key Dropbox בנאפולי תיבת המפתחות להחזרת רכבים בשירות עצמי Key Dropbox בנאפולי

למה יש כל כך הרבה מותגים שהן בעצם אותה החברה?

למה יש כל כך הרבה מותגים שהן בעצם אותה החברה?

ברוב המקרים מדובר על תוצאה של רכישת חברה אחת ע"י חברה אחרת ואיחוד בניהן. רכישת חברת השכרה בידי חברה אחרת מגדילה את הנוכחות של המותג באופן מיידי ומאפשרת כיסוי גיאוגרפי רחב יותר תחת אותו מותג. זה מקל על החברה לסגור חוזים אקסלוסיביים מול מועדוני לקוחות וחברות עם עובדים רבים ובעצם להיות הספק הבלעדי של הלקוחות הללו בכל היעדים שבהן לחברה (או לחברה שנרכשה) יש סניפים פעילים. ישנן כמובן סיבות עסקיות נוספות לביצוע איחוד/רכישת מותג השכרה אבל לא נתמקד בהן (אלא אם ממש תרצו לשמוע ותכתבו לנו בתגובות למטה).
סיבה נוספת למצב בו חברה אחת מספקת שירות להשכרה של מותג אחר היא הסכמים בין חברות להשלים אחת את השניה במקומות בהן לאחרת אין כיסוי גיאוגרפי ראוי. זה קורה בעיקר בהסכמים שבין מותג בינלאומי למותג מקומי, לדוגמא הסכם בין AERCAR הקפריסאית הפועלת תחת השם הזה בקפריסין אך גם פועלת תחת המותג האירופי Global. כאשר שוכרים בינלאומיים של המותג גלובל מזמינים רכב בקפריסין הם בעצם מקבלים את השירות מהזכיין המקומי של המותג - AERCAR. בתרשים ישנן דוגמאות נוספות ואחת מהן היא חברת Advantage האמריקנית אשר פועלת רק בארה"ב ולה הסכם שת"פ עם חברת Europcar - כאשר מזמינים רכב מחברת יורופקאר בארה"ב, הרכב מסופק בפועל ע"י חברת אדוונטג' האמריקנית מכיוון שליורופקאר אין סוכניות או זכיינים בארה"ב. זה פועל גם להיפך - כאשר מזמינים רכב מחברת אדוונטג' מחוץ לארה"ב, הרכב יסופק ע"י יורופקאר. כך שתי החברות חוסכות עלויות להקמה והחזקת סניפים ויחד עם זאת מציעות ללקוחותיהן רשת שלמה של סניפים מסביב לעולם.
השלט הקטן של יורופקאר בדלפק חברת אדוונטג' ב-JFK השלט הקטן של יורופקאר בדלפק חברת אדוונטג' ב-JFK

פירוט חברות ההשכרה המלא

קבוצת אוויס באדג'ט

קבוצת אוויס באדג'ט נוצרה כתוצאה מאיחוד בעלות של חברת אחזקות בשתי החברות הללו, כאשר מותג באדג'ט מהווה את מותג הלואו קוסט באופן רשמי. בפועל לא תמיד זה המצב ולעיתים השירות והרכבים בסניפי באדג'ט לא נופלים מסניפי אוויס. ברוב המקרים הדלפק לשתי החברות יהיה משותף אך שווה לבדוק ביעד ממנו אתם שוכרים. לקבוצה יש בעלות גם על המותגים פיילס (Payless), מג'יורה (Maggiore) - חברת השכרה הפועלת באיטליה ואפקס (Apex) הפועלת באוסטרליה וניו זילנד.

קבוצת הרץ

קבוצת הרץ (Hertz) מחזיקה בבעלות במותגים דולר (dollar) וטריפטי (Thrifty) לאחר שרכשה את קבוצת דולר-טריפטי שהיא בעצמה היתה איחוד של שתי החברות האמריקניות הללו. בנוסף, הקבוצה מחזיקה בבעלות במותג הלואו קוסט פיירפליי (Firefly) אשר הקימה החל משנת 2013. הזכיינים המקומיים של המותגים וויז (whiz) ופוקס רנט א קאר (Fox Rent a Car) בקפריסין, מספקים שירות גם לחברת הרץ-דולר-טריפטי. בחודש מאי 2020, בהשפעת משבר הקורונה העולמי, הכריזה חברת האחזקות הרץ על פשיטת רגל, שהשפעתה על תפעול סניפי המותגים והזכיינים השונים בעולם, טרם התבהרו.

אנטרפרייז - נאשיונאל

הקבוצה מחזיקה בבעלות על המותגים אנטרפרייז (Enterprise), נאשיונאל (National) ואלאמו (Alamo). באיטליה - חברת השכרות הרכב לוקאוטו (Locauto) מחזיקה בזכיינות על מותגי הקבוצה ודלפקי החברות משותפים. בישראל - חברת אלדן היא הזכיינית המקומית למותגי הקבוצה.

סיקסט

חברת סיקסט מחזיקה בבעלות על מותג פליזר (Flizzr) וכן מפעילה מותג קפריסאי בשם גט יור קאר (Get Your Car).

יורופקאר

יורופקאר (Europcar) מחזיקה בבעלות מותג לואו קוסט בשם קדי (Keddy) אשר בד"כ מופעל בדלפקים משותפים. בנוסף היא מחזיקה במותגי לואוקוסט נוספים אשר פועלים לרוב בדלפקים נפרדים מדלפקי חברת יורופקאר או קדי: חברת ההשכרה האירופאית אינטררנט (Interrent), מותג הלואוקוסט האירופי גולדקאר (Goldcar) ומותג הסופר לואוקוסט רודיום (Rhodium). בשנת 2019 יורופקאר רכשה את הבעלות על המותג האמריקאי פוקס רנט א קאר (Fox Rent a Car) ופועלת באמצעותו במיקומים בהם אין לה נוכחות, כולל סניפים של המותג הפועלים מחוץ לארה"ב. בנוסף היא פועלת תחת מותג קפריסאי בשם מיי קאר האייר דילס (My Car Hire Deals). בישראל - הזכיינית אלבר מפעילה שירותי השכרת רכב גם תחת המותג יורופקאר.

אדוונטג'

Advantage - חברת השכרת רכב אמריקנית אשר נרכשה ע"י קבוצת הרץ ונפרדה מהקבוצה בשנת 2012 מסיבות רגולטוריות. החברה מקיימת הסכמי שיתוף פעולה מול חברת יורופקאר ומספקת שירותי השכרת רכב ללקוחות יורופקאר במיקומים בארה"ב בהם אין ליורופקאר נציגות. החברה מחזיקה גם במותג איזי רנט א קאר (EZ Rent a Car). במאי 2020 ובהשפעת משבר הקורונה העולמי הכריזה החברה על פשיטת רגל.

גלובל

Global Rent a Car - מותג השכרות רכב יחסית צעיר הפועל משנת 2015. כאשר שוכרים מחברת גלובל בעצם שוכרים מזכיין מקומי אשר פועל תחת המותג המקומי שלו אך גם תחת המותג גלובל. זוהי לא חברת השכרה רגילה והיא לא מחזיקה בצי רכבים אלא במותג, בערוצי השיווק ובהסכמי שיווק כאשר לכאורה הזכיינים עובדים תחת הסכמים והתחייבות לספק רמות שירות ומקצועיות מסויימות. בגרמניה, אוסטריה והונגריה פועלות חברות ההשכרה בוכבינדר (Buchbinder) ומגה דרייב (Mega Drive), שהן אותה החברה ד"א, גם תחת המותג גלובל. בקפריסין - החברה המקומית איירקאר (AERCAR) פועלת במקביל תחת המותג גלובל. ביוון - החברה המקומית אביקאר / יורס (Abbycar / yours) פועלת אף היא גם תחת המותג גלובל. ישנם מיקומים נוספים בעולם בהם חברות מקומיות פועלות במקביל גם תחת המותג גלובל והרשימה מתארכת ככל שחולף הזמן.

עופות מוזרים בישראל

בישראל חברת ההשכרה אלבר פועלת גם תחת המותג הבינלאומי Europcar ולקוחות בינלאומיים אשר שוכרים רכב דרך המותג של יורופקאר מקבלים בפועל את השירות מהזכיין המקומי - אלבר. כך פועלת גם חברת ההשכרה אלדן, יחד עם המותגים של אנטרפרייז, נאשיונאל ואלמו. ד"א מעניין לציין כי הזיכיון להזמנת השכרות רכב של המותג אלמו לישראלים, נמצאים בידי חברת אלומה תיירות (/ אופרן / ממסי) ולא בידי חברת אלדן אשר מספקת את השכרות הרכב תחת המותג בישראל. זה מצב יוצא דופן שנוצר ככל הנראה בגלל הסכם בלעדיות קודם ולכן כאשר מזמינים רכב בחו"ל דרך אלדן, בעצם מזמינים את הרכב דרך אופרן, שזאת בכלל סוכנות תיירות. עוד תופעה די חריגה היא שהמותג אוויס שייך לזכיין אחד (יוניברסל מוטורס) ואילו המותג באדג'ט שייך לזכיין אחר (דומיקאר), כך שבישראל אין קשר בין המותגים. הסניפים, העובדים והרכבים הם נפרדים לחלוטין. גם כאן הסיבה לכך נעוצה בהסכמי זיכיון משנות השישים והשמונים של המאה הקודמת, טרם התאחדו אוויס ובאדג'ט לקבוצה אחת.

האם חברה מקומית מומלצת להשכרה או שכדאי ללכת על מותג בינלאומי מוכר?

האם חברה מקומית מומלצת להשכרה או שכדאי ללכת על מותג בינלאומי מוכר?

ההמלצה היא פשוט לבדוק כי כל מקרה שונה. יש חברות השכרת רכב מקומיות שפועלות בצורה קיקיונית ואף פושעת ומנצלות את העובדה שהן מחזיקות בפרטי כרטיס האשראי שלכם בכדי לגבות תשלומים שלא כדין. הסדרי חברות האשראי מחריגות שירותי השכרות רכב בינלאומיות מהיכולת להכחיש עסקה והן לא מתערבות במחלוקות שבין השוכר לחברת ההשכרה. גם חברות בינלאומיות עלולות לפעול כך, כאשר הכל מתנקז לרמת הזכיין המקומי ואף לרמת הסניף הספיציפי ותלוי ברמת הלחץ על הסוכנים לייצר רווחים, גם בכוח. לכן ההמלצה היא לקרוא ביקורות עדכניות על הסניף הספציפי של חברת ההשכרה ממנה אתם שוקלים לשכור. ברגע שאתם מכירים את המותגים המקבילים שאותו סניף משרת, אפשר לבדוק גם ביקורות על המותגים המקבילים הללו באותו המיקום. אם לא מצאתם ביקורות על הסניף הספציפי, נסו לבדוק ברמת הזכיין / הרשת באותה המדינה. חשוב להבין - בחירה במותג בינלאומי לא בהכרח מבטיחה שירות טוב והוגן או רכב במצב טוב ודווקא בלא מעט מקרים חברות מקומיות פועלות לבנות לעצמן מותג ולכן מנסות לספק שירות טוב יותר מהזכיינים למותגים המוכרים.

איך בודקים אם סניף חברת ההשכרה מומלץ להשכרה?

איך בודקים אם סניף חברת ההשכרה מומלץ להשכרה?

יש מספר מקורות מידע שיכולים לעזור לכם להחליט: גוגל מפות, Trust Pilot, הביקורות באתר Rentalcars, דף הפייסבוק של החברה, אתר למטייל וקבוצות מטיילים ליעד הרלוונטי בפייסבוק.
לפני שאתם מתחילים לחפור, צריך לציין שתחום השכרת הרכב הבינלאומי סובל מרמת אמינות ושירות נמוכה מאוד ביחס לתחומים אחרים כמו תעופה או הלנה. ישנם הרבה ניסיונות מרמה לחיוב לא צודק של הלקוח בגין נזקים, לכלוך, איחור בהחזרה ומחסור בדלק. גם שיטות המכירה האגרסיביות של הנציגים בדלפק ההשכרה עבור ביטוחים שהלקוח לא רוצה ולא צריך במחיר מופקע, לא מוסיפות לאמינות התחום. יחד עם זאת, חשוב להבין שגם הלקוחות, בתמימותם המוצדקת, לא טורחים לקרוא את החוזה או את תנאי ההשכרה (מתי בפעם האחרונה קראת את החוזה המלא של כרטיס הטיסה שלכם או של הזמנת החדר דרך בוקינג?) ולכן יש המון תלונות ופידבק שלילי מצד לקוחות על התנהלות לא הוגנת, אם כי זאת אשמתם שלא טרחו לקרוא את התנאים כראוי ולכן שילמו ביוקר. אז כשקוראים ביקורות של גולשים, צריך להבין האם התלונה היא באמת על התנהלות מרמה או שהחברה פשוט פעלה לפי החוזה, גם אם זה כביכול לא הוגן או לא סביר כלפי הלקוח.

טיפ קטן לגבי הביקורות באתר רנטאלקארס - לאחרונה הם מתחילים להציג יותר ביקורות כלפי הסניף אבל צריך לדעת שהם מציגים לכם ביקורות רק בשפה שלכם.
אם אתם באתר בעברית, שווה לקרוא את הביקורות ולאחר מכן לשנות שפה לאנגלית ולקרוא ביקורות נוספות.
טאב הביקורות בעברית על חברת ההשכרה באתר Rentalcars בעברית מקבלים רק 9 ביקורות - אין עמודים נוספים

טאב הביקורות באנגלית על חברת ההשכרה באתר Rentalcars אחרי שמחליפים את השפה לאנגלית מקבלים למעלה מ-30 ביקורות

מה ההבדל האמיתי בין מותגים של אותה החברה?

מה ההבדל האמיתי בין מותגים של אותה החברה?

כשאתם מחפשים השכרת רכב בחו"ל חשוב לדעת שלא תמיד המותגים לאותה החברה חולקים את אותם המשאבים. למשל בארה"ב עדיין מקפידים בחלק מהיעדים להפריד בין דלפקי החברות אוויס ובאדג'ט (שהיא הרי מותג הלואו קוסט של החברה) ולכן גם יתכנו תורים נפרדים, עובדים אחרים ומגרש חניה נפרד כאשר בד"כ ינסו לספק את הרכבים החדשים יותר במגרש של חברת אוויס (מצב דומה מתקיים בישראל, כפי שהוזכר למעלה). אז חשוב להבין שאין חוק אחד שחל על כולם ובכל יעד יתכנו מקרים ייחודיים. אם בכל זאת מדובר בדיוק על אותו הדלפק או על אותם הרכבים, ייתכן וההבדלים יהיו בתנאי ההשכרה ובמחיר. בד"כ המחיר שתקבלו דרך באדג'ט לאותו הרכב של אוויס יהיה נמוך יותר, ממש לאותו הרכב! חשוב לבדוק גם את תנאי ההשכרה. למשל ייתכן שהמותג פליזר (מותג הלואו קוסט של סיקסט) מאפשר לכל נהג מעל גיל 21 לשכור רכב ואילו הזמנה זהה דרך חברת סיקסט תחייב אתכם להוסיף דמי נהג צעיר בעלות כספית משמעותית. דוגמאות נוספות להבדלים בתנאי ההשכרה יכולות להיות תוספות כלולות בחינם כמו: מיכל דלק בחינם, נהגים נוספים בחינם, מעבר גבול בחינם ושרשראות או גלגלי שלג בחינם. גם דמי ההשתתפות העצמית או הפקדון עלולים להיות שונים בין שני מותגים החולקים סניף ולכן שווה לבדוק את האפשרות של הזמנה מהמותג המקביל.

כל חברות השכרת הרכב

1 service car

1st choice santorini

2ravel

2rent

387 rent a car

4mobility

5s carrental

724rent

7777Rent

a rentals

a2s car rental

AAA Rent a Car

AACARS

abacus car rental

ABBYCAR

Abrix

Absolute Cars

ACARENT

Ace Rent a Car

ace rental cars

ACR Athens Car Rental

ACTIVE Car Rental

ADCRent

addCar

adilla rent a car

ADMITA

adobe

advance car rental

Advantage

Aegean Rent

AERCAR

aggelos rentals

Ahiles

Aida

AIRCAR

airport services

AKD Car & Scooter Rental

al thuraya car rental

Alamo

albarent

Alex Rent a Car

allmeet rent a car

Alma car hire

alocar rental

alpha

AlquiCoche

am38

AmberCar

america car rental

americars auto rental

amiGO

anc azores holidays.pt

aquarius rent a car

arctic rental cars

arena rent a car

Arnold Clark Car & Van

arslan car rental

asap CAR RENTAL

asap rent a car

atet rent a car

aucar

Ausocar

Ausocar rent-a-car

AutAtlantis

auto 5

auto holidays

auto lp

auto nation

AUTO Prestige

auto service italia

Auto365

Autoalb Rent

autocandia

autocash

autocash rent a car

AutoClub Car Rentals

AutoJet

Automania

automile

AUTONOLEGGIO VALENTINI

Autonom

AutoRent

Autos Aguirre

autos holidays

autos menorca

autos valls

Autoservizi De Martino

Autostrad Rent a Car

Autounion

AutoviA

AUTOWILL rent a car

avance

Avantcar

AVEC Car Rentals

avia rent a car

Avis

axa rent a car

axis

AYA "Z" Car Rental

aytucar

AZNUR rent a car

B-Rent

B2B AUTO

babadan rent a car&travel agency

bargain car rentals

bargain rental cars

BARKO rent a car

barkro rent a car

bavaria mobility

beecar

beepit

Benerent

BeRent

best rent

best rental car

bislet bilutleie as

black and white

blitz car rentals

BLS

blue auto trading

BLUU

BOJONE

bookingtravell

bosnia rent a car

boycar

Bravacar

brid

bsafe miami auto rental

BT Rent A Car

Buchbinder

Budget

buta rent a car

c rent

cactus

CAEL

Caldera

canarias

canarias.com

Car 1

car hire baku

car motion

CAR NET

car rent deme

Car Rentals MZ

car4u

caracter rent a car

carflet rent a car

carflex

CarFree

Cargets

Cargini

CarHire

carlove

Caroutis

CarQ

CarRent

CarRent

cars rental antalya

Cars Rental Elite

cars4rent

CARSET

CarsPlanet

Carsrent

carvento

Carwiz

cassiano's rent a car

cath car rental

caucasus trip

Centauro

central

cheap car rental tbilisi

cheap rent

Chic Car Rent

Choice Rent-A-Car

ciao rent car

cicar

circular

citi rental

City Auto Rent

city car & truck rentals

city car rental

City Rent Car

Citycar

citygo rentals

Cizgi Rent a Car

clarent

click&rent

ClickRent

clubs car rental

col rent a car

colinas rent a car

corp rent a car

CosmoRent

Cosmos

CRC Car Rental Company

cretamotor

CTT Car Rentals

Currie Motors

Cyprus-carrentals

DA Europe

dailydrive

davisky car rental

DELOS

delpaso

destio

differental

Direct Rent

Dirent a car

discount car rentals

Dives Rent a Car

Dmr Car

Doffay

Dollar

Drive

drive a rent a car

drive autovermietung

DRIVE CAR RENTAL

Drive Cyprus

drive nz

Drive On Holidays

Drive rent a car

Drive&Go

Drive2U

drive4move

drivemate

driving madeira rent a car

Drivus

dryyve

dubrovnik

E-Z Rent a Car

Easirent

east coast

east rent

easy car

easy rental

Easyauto

easycarhire

easycars

easyrent

ec rent a car

eco drive

eco rent

economy rent a car

Ecovia

Edel and Stark luxury fleet

EDENcars

Edilfar

edip rent a car

Eldan

elephant rent a car

elita rent a car

elitcar rental

ellin car

emirate cars

Enterprise

EPI Rent a Car

erboy rent a car

eren rent a car

essence

eternalrental

euro rent a car

eurocar rentals

eurodriver

EuropaRent

Europcar

ev hire

everycar

Exer

expedicar

Explore Vacations AG

Express

expy car rentals

ez rent a car

ezi

Ezi Car Rental

ezu

faircar

Fairview Vehicle Hire

fara car rental

felirent

filorent

Finn-Rent

Firefly

Firent

First

First Rent

FIRST rent a car

fit car rental

FLEET

Flex Rent a Car

Flex To Go

flexways

Flizzr

fly n drive rent a car

FLY RENT A CAR

foco

foco rent a car

fourwheels renting

Fox

Fox Rent a Car

foxcar

fp rental

Frank Autonoleggio

full cars

fun way car rental

funchal drive rent a car

galdieri rent

gallery rent a car

GAME

garage nr1

Garenta

garuda car rental

Geneva Rental Cars

geocarrental

Get Your Car

geysir

Global

go by car

go rent a car

go rental car hire

go rental cars

go rentals

gobycar

Goldcar

golden key car rental

Golfauto

goto global

Grand Royal

great rentals

Green Motion

Green Rent

grentals

gri rent

GT-CARS

GTG Car Rental

Guerin

hag

haste car rental

hdc rent a car

hello car rental

Hertz

hi rent a car

hiper

Hit

HLS Filo

horspower car rental

hub rent a car

humming bird motors

Ice Rental Cars

icerental4x4

idea mobility

ILHE VERDE

infinite car rentals

infinity car rental

InsularCar

inter car

international car

InterRent

invernalia rent a car

island explorer

italycar rent

iwrent

jeju one car

jeju rent a car

Joy Rent

jp-auto rent

jucy

Jumbo Car

k10 rentacar

Kaizen Fleet

Kaizen Rent

kapitals

karavan

karym rent

Keddy by Europcar

KEM

Key'n GO

kim rent

King's Car Rental

Klass Wagen

km cero rent a car

KOALA AUTORENT

koral car rental

krakrent

krc rent a car

ktc gulf rent a car

larnaca car hire ltd

Last minute

latrent

lava car rental

Le Charme

Leasys Drivalia

leos car rentals

LET'S DRIVE

Limani rent a car

Lion Rent a Car

Loca Malin

Localiza

Locationauto

Locauto

lotte rent a car

LOTUS car rental

Loukis

Low Cost Cars

LPG Cars

Lucky

lucky rent a car

lutam

MABI

mack

MadeiraRent

Maggiore

magic islands rent a car

magic tours rent a car

magrenta rent a car

Maki

malco rent a car

manstone vip

mas by mex

masicar

masterkings

matcar rental

mauhire

mauriconnect car rental

Maway

max value rentals

mcnicoll vehicle rental

Mega Drive

Mega Rent

meridian rent a car

Metrorent

mex

Micauto & Angrauto Rent a Car

midway

miles rentals

Millet Automotores

mint rentals

mode car rentals

mode rentals

modena

MoDi rent

MontenegroCar

monza rent a car

Moove Rent SRL

morisoleil car rental

moto car rental

motor club

moventur

movida

MOVYNG Rent a Car

MTS Rent a Car

musa rent a car

My Car Hire Deals

myca rent a car

MYN rent a car

n&s rent-a-car

naniko

NarsCars

National

navcar

nexacar

NEXT Car Rental

NICONICO

nippon

Nissa Car Rental

nissan

Nizacars

Noktautos

Noleggiare

nordic car rental

northern lights

Nova Rent

novacar

nucarrentals

number one car & van hire

nur rent a car

o rental car services

oasis car rental

odkryj auto

officina bacco

OK Mobility

Okap

Olecar

Olimpia Rent a car

olympic location

Omega Hellas

one switch rent a car

Opcao Rent a Car

opo rent

OptimoRent

orange car rental

ORBITA

orix

orlando

ORYX

oscar rent a car

oslo bilutleie

otocar rental

OtoQ

owners cars

pacific rent a car

Pandora

panek

Papa Car Rental

Payless

petani agency

Petsas

phd car rent

Plan Rental Car

platinum rent

plovdiv car rental

practical car and van rental

PREPAID

prestigio rent a car

Pricecarz

PrimaRent

Prime Car Rent

primerentcar

PRIVA Rent A Car

PROCAR

QDrive Performance

Quadis Rent a Car

quick drive

RaC sa

rama rent a car

ras

raw

rdb

Record go

reisen

reliant car rental

rent a car 4less

rent a car direct

Rent A Star

rent center montservi

Rent Go

rent me love me

Rent Plus

rent point

Rent-A-Wreck

rent&go

rent4u

renta florida

RENTaCAR

rentacar ar

rental4leisure

rentalcars247

rentalplus

rentar low cost

rentarte

RENTAUTO

rentbycar

rentclub

renting madeira

Rentis

RentMotors

rentplus

RENTSCAPE

RentSmart24

rentx

rentx car rental

RENTY

repeatcar

RH Rent

Rhodium

Right Cars

riocar

RM CARS

rodavante

Rodos Cars

roma rent

romani rent a car

Rose Cars

route1

Routes

royal car rental

royal fleet

Royal Rentals

rpointrent

saav rent a car

sacarent

SADORENT

saferide rent a car

salerno rent & service

salerno rental srl

santori rental

santorini easy car rentals

SAPPHIRE

sarakinos car rental

sarako travel

Savalan Rent Car

sc rental car

Schiller

scotties

select rent a car

servito rent

seven auto

Sicily By Car

silverrent

simple rent a car

Sixt

SK rent

SKG Rent a Car

Skylimit

smart car rentals

snap rentals

soleiro car rental

solo

somma rent

sorrental

sovoy

speed rent a car

Speedway

Stella Car

Steppe

stepping stone rental

stern rent a car

sun bird

suncar

SurPrice

swift rent-a-car

TAMARA

tamra rent

tangerine rent a car

Target rent a car

targetrent

TbilisiCarsCom

temeteron rental car

Tempest

tenerifecar

ThaiRent a car

The Out

the safe rent a car

Thrifty

times

tk-rent

top rent

Top Rent a Car

TopCar

Toprent

tour rent

Toyota

trc car rental

trio

trio rent a car

trip rent a car

trs

truche location

truezero

Turisprime

Turisrent

Turmobil

U-Save

ufodrive

umove

unidas

Unirent

united car rental

United International

united rent a car

Universal

universal car rental

valpirent

value cars

van fleet

vds rent a car

vettura

Viaggiare

viajero

victoria rent a car

Viden Rent A Car

vips cars

visacar

vitarent

vivarent

volta4u

VWFS Rent a Car

wanalou

WAY DIFFERENT

WAY Rent a car

way2azores

way2azores rent

waycar

waygo

Wayzor

welcome cars

Wheego

wiber

WindyCar

wings rent a car

Wish Car Rental

Woodford

xl rent a car

yes

yes rentals

yes!you rent

yesAway

yesdrive car rentals

york car rental

your keys rent a car

your sales hub

Yours Car Rental

zezgo

Zippy7

zoom rent a car

תמונת רקע רכב מסחרי טיול תרמילאים