השכרת רכב בתאילנד - השוואת מחירים

מנוע חיפוש להשכרת רכב, מאמרים, טיפים ודילים להשכרת רכב בתאילנד

במנוע החיפוש שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בכל האתרים הגדולים, בפעם אחת ולהשוות מחירים להשכרת רכב בתאילנד. כתבנו לכם גם מדריכי השכרה לכל נקודות ההשכרה הנפוצות בהן ישראלים שוכרים רכב, כדי שתוכלו לקבל רעיונות מאיפה לשכור, להכיר את הסניפים של חברות ההשכרה השונות וגם לקבל רעיונות לאן לנסוע עם הרכב השכור.

בתאילנד נוהגים בצד שמאל של הכביש ועוקפים מימין. זה הפוך מהנהיגה בישראל. מה שעוד הפוך הוא מושב הנהג - הנהג יושב בצד הימני של הרכב. זאת לא בעיה ורק עניין של הרגל ושל תשומת לב ובד"כ כבר ביום הראשון לנהיגה אתם תתרגלו לנהיגה ההפוכה. מה שיכול לעזור לכם בנסיעה הוא לשכור רכב אוטומטי, כדי שיהיה לכם דבר אחד פחות להתעסק איתו בזמן הנהיגה. עוד טריק שעזור הוא להקפיד ולנסוע אחרי הרכב שלפניכם. במיוחד בצומת, כאשר עליכם לפנות, זה עוזר מאוד לנהוג אחרי רכב שמבצע פניה דומה.

רוב השכרות הרכב בתאילנד נעשות בערים: בנגקוק פאטאיה פוקט.

בתאילנד ניתן לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר את הרכב בעיר אחרת. למשל אפשר לשכור את הרכב בפאטאיה ולהחזיר אותו בבנגקוק. זה חוסך זמן ומאפשר לכם להתחיל את הטיול במקום אחד ולסיים אותו במקום אחר, מבלי שתצטרכו לחזור עם הרכב ליעד ההתחלתי. בד"כ תצטרכו לשלם תוספת בגין השכרת רכב בכיוון אחד (One way fee), כאשר בחברה אחת זה עלול להיות מאוד יקר ובחברה אחרת יכול להיות זול יותר. ישנן חברות המאפשרות השכרה בכיוון אחד ללא תוספת תשלום.

עודכן לאחרונה ב: 2022-10-23T13:54:22.541Z

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

בנגקוק

פאטאיה

פוקט

תמונת רקע רכב מסחרי טיול תרמילאים