השכרת רכב בטביליסי - השוואת מחירים וטיפים

מידע עדכני על חברות ההשכרה בטביליסי - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

בחרו את היעד שלכם

מדריכי השכרת רכב

מרכז העיר טביליסי

נמל התעופה טביליסי

השכרת רכב בטביליסי

השכרת רכב בטביליסי מומלצת בכדי להגיע ליעדים שונים בסביבת טביליסי וברחבי גאורגיה.
אם אתם מתכננים לשהות מספר ימים בטביליסי, מומלץ לברר לגבי אפשרויות החניה העומדות בפניכם. כדאי לברר האם במקום הלינה שלכם יש חניה הכלולה במחיר בחינם או בתשלום וכן לברר את אפשרויות החניה הציבוריות (חניה ברחוב) או במגרשי חניה.
עוד אפשרות שיכולה לחסוך זמן היא השכרה משדה התעופה של טביליסי והחזרה בעיר או להיפך, השכרה מטביליסי והחזרה בשדה. בחלק מהמקרים יגבו מכם תוספת סמלית על החזרת הרכב בסניף אחר ולעיתים זה יהיה בחינם. השירות הזה נקרא One Way Fee או השכרה בכיוון אחד / השכרה חד כיוונית או דמי החזרה במקום שונה. בדקו בתנאי ההזמנה שלכם האם הסעיף הזה מופיע והאם הוא כבר כלול במחיר.

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בטביליסי

פורסם ע"י אלון רז באתר למטייל
אלון רז מפרט בחמישה פרקים על הטיול המשפחתי עם שלושה ילדים בגאורגיה, כאשר כל פוסט מוקדש לנושא אחר. הפוסט הראשון מתמקד בהכנות לקראת הטיול, הפוסט השני מתמקד בתחבורה והתניידות בגאורגיה, מצב הכבישים, המלצות ושיקולים להשכרת רכב או ג'יפ בגאורגיה, פוסט שלישי בטיפים של לפני הטיול. הפוסטים הנוספים מפרטים ממש את מסלול הטיול וטיפים נוספים שחשוב להכיר למהלך הטיול בגאורגיה. זהו מקור מצויין להתחיל ולתכנן ממנו את הטיול לגאורגיה, רק חשוב לוודא את עדכניות המידע שכן הפוסטים נכתבו בשנת 2014 ומאז ייתכן וחלק מהמידע כבר לא רלוונטי.
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בטביליסי?

האם כדאי לשכור מחברה מקומית או מותג בינלאומי?
התשובה שלנו היא חד משמעית - חייבים לבדוק את הסניף הרלוונטי. אתם מכירים את זה ששכרתם מחברה מוכרת בטיול האחרון שלכם והיה נפלא? זה לא אומר שהסניף שלהם בטביליסי יספק לכם את אותה החוויה. למה? כי כמעט באופן מוחלט - המותגים הבינלאומיים לא מופעלים ומוחזקים ע"י חברה אחת בינלאומית ולכן אין רמה אחידה לכל הסניפים בעולם של אותו המותג. המותגים הגדולים עובדים בשיטה של זכיינות מקומית. כלומר בכל מדינה, המותג מופעל ע"י חברת השכרה מקומית ולכן רמת השירות והרכבים שקיבלתם במדינה אחרת לא תהיה זהה למה שתקבלו בגאורגיה. יותר מזה - בסופו של דבר הנציג שיקבל אתכם הוא זה שיקבע את טיב השירות שתקבלו ולכן גם בין סניפים שונים של אותה החברה בגאורגיה או אפילו בין נציגים שונים באותו הסניף - החוויה יכולה להיות שונה מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על מותג מסוים שהיה לכם ניסיון מוצלח איתו בעבר (ולהיפך - לא לפסול מותג) אלא לבדוק את הביקורות על הסניף הספציפי ממנו אתם מתכוונים לשכור את הרכב. תוכלו למצוא ביקורות וציונים על כל הסניפים בטביליסי בעמודי ההשכרה שלנו על השכרת רכב במרכז העיר טביליסי השכרת רכב בנמל התעופה טביליסי. לקריאה נוספת מומלץ לקרוא את המאמר שלנו על מותגי חברות ההשכרה.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בטביליסי

בטביליסי פועלות מגוון חברות השכרה כך שתמיד מומלץ להשוות ולבדוק את מגוון הרכבים, הדילים והמיקומים בהם נמצאים הסניפים השונים. לא פחות חשוב לבדוק את חוות הדעת על הסניף ממנו אתם שוכרים - בסופו של דבר, גם אם מדובר על אותה החברה, בכל סניף עובדים אנשים אחרים ורמת השירות שלהם שונה.

עודכן לאחרונה ב: 2022-07-23T13:44:08.354Z