מידע על השכרת רכב Volvo S90

למי מתאים לשכור וולוו S90? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור וולוו S90? וולוו S90 הוא רכב בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים ל. השכרת הרכב תתאים בעיקר ל. איזה רכבים דומים לוולוו S90? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 5 מרצדס בנץ אי קלאס וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-500 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב ( / LCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 420 ליטר, כ-80 פחות מבוולוו S90. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 7.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת וולוו השוודית(במקור וכיום חלק מחברת ג'ילי הסינית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volvo XC60, זהו רכב פנאי שטח סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volvo V90, זהו רכב סטיישן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של וולוו S90?

וולוו S90 הוא רכב בקבוצת / . קוד הקבוצה הוא לרוב LCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של וולוו S90?

נפח תא המטען של וולוו S90 הוא כ-500 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-09-01T16:45:00.000+03:00