מידע על השכרת רכב Volkswagen T-Roc Cabrio

למי מתאים לשכור פולקסווגן טי-רוק גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פולקסווגן טי-רוק גג נפתח? פולקסווגן טי-רוק גג נפתח הוא רכב בינוני עם גג נפתח בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג ועד לארבעה חבר'ה עם ציוד קל. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות בהן רוצים לחוות את הדרך. איזה רכבים דומים לפולקסווגן טי-רוק גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-284 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Intermediate / ITMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פולקסווגן הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Beetle Cabrio, זהו רכב קומפקטי עם גג נפתח. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen ID.3, זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של פולקסווגן טי-רוק גג נפתח?

פולקסווגן טי-רוק גג נפתח הוא רכב בקבוצת בינוני עם גג נפתח / Intermediate. קוד הקבוצה הוא לרוב ITMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו ETMR,CTMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פולקסווגן טי-רוק גג נפתח?

נפח תא המטען של פולקסווגן טי-רוק גג נפתח הוא כ-284 ליטר.

כמה עולה לשכור פולקסווגן טי-רוק גג נפתח?

הכי זול שראינו היה 74 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פולקסווגן טי-רוק גג נפתח?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם פולקסווגן טי-רוק גג נפתח?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו T-Roc convertible.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T20:52:53.522+03:00