השכרת רכב גג נפתח

איזה רכבי גג נפתח כדאי לשכור ודילים ששווה לבדוק

מה הם רכבי גג נפתח? רכבי קבריולט / גג נפתח הם רכבים אשר ניתן לקפל את הגג שלהם לתוך גוף הרכב (בד"כ לתוך אזור תא המטען) ולהנות מחווית נסיעה שונה וחופשית. חשוב לקחת בחשבון שרכבי קבריולט (Convertible / Cabriolet) בדר"כ נוחים לנוסעים בשני המוושבים הקדמיים והרבה פחות נוחים לנוסעים מאחור, בהנחה וישנם מושבים מאחור. אם אתם קבוצה ומתכננים לנסוע עם הרכב למרחקים, כדאי להבין היטב את חווית הישיבה במושב האחורי, מכיוון שאינה תתאים ברוב המקרים למבוגרים. בחלק מהרכבים בקטגוריה הגג פתוח באופן קבוע - כלומר אין גג ואז מקובל לקרוא לרכבים הללו רודסטר - Roadster. לא כל רכב עם גג נפתח הוא גם רכב ספורט או בעל מנוע חזק.

איזה רכבים בקבוצת מיני עילית עם גג נפתח (קוד הקבוצה מתחיל ב-NT)?
רכבים לדוגמא המשתייכים לקבוצה הזאת הם: סיטרואן C1 Airscape פיאט 500 גג נפתח.

איזה רכבים בקבוצת קומפקטי עם גג נפתח (קוד הקבוצה מתחיל ב-CT)?
רכבים לדוגמא המשתייכים לקבוצה הזאת הם: אאודי A3 גג נפתח די אס די אס3 גג נפתח רנו מגאן גג נפתח פולקסווגן חיפושית גג נפתח.

איזה רכבים בקבוצת בינוני עם גג נפתח (קוד הקבוצה מתחיל ב-IT)?
רכבים לדוגמא המשתייכים לקבוצה הזאת הם: פולקסווגן טי-רוק גג נפתח.

איזה רכבים בקבוצת סטנדרט עם גג נפתח (קוד הקבוצה מתחיל ב-ST)?
רכבים לדוגמא המשתייכים לקבוצה הזאת הם: שברולט קמארו גג נפתח מאזדה MX-5.

בארה"ב מינוחי הקבוצות פועלים אחרת מבשאר העולם ורכבים שבד"כ נמצאים בקבוצה קומפקט באירופה למשל, יהיו בקבוצת אקונומי בארה"ב. הקטגוריה הכי קטנה בארה"ב היא אקונומי והיא מקבילה לקבוצת קומפקט באירופה ואילו קבוצת קומפקט בארה"ב מקבילה לקבוצת רכבי הביניים באירופה וכן הלאה. בארה"ב ישנם רכבים יחודיים כמו רכבי טנדר גדולים או פיק אפ, אשר לא פופולריים באירופה וכן האפשרות לשכור רכבי ספורט, רכבי קבריולט (גג נפתח) ורכבי יוקרה זמינה וזולה יותר.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:01