מידע על השכרת רכב Volkswagen Beetle Cabrio

למי מתאים לשכור פולקסווגן חיפושית גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פולקסווגן חיפושית גג נפתח? פולקסווגן חיפושית גג נפתח הוא רכב קומפקטי עם גג נפתח בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג ועד לארבעה חבר'ה עם ציוד קל. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות בהן רוצים לחוות את הדרך. איזה רכבים דומים לפולקסווגן חיפושית גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A3 גג נפתח די אס די אס3 גג נפתח רנו מגאן גג נפתח.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-225 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CTMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פולקסווגן הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Polo, זהו רכב אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen T-Roc Cabrio, זהו רכב בינוני עם גג נפתח.

מהי קבוצת הרכב של פולקסווגן חיפושית גג נפתח?

פולקסווגן חיפושית גג נפתח הוא רכב בקבוצת קומפקטי עם גג נפתח / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CTMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו ETMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פולקסווגן חיפושית גג נפתח?

נפח תא המטען של פולקסווגן חיפושית גג נפתח הוא כ-225 ליטר.

כמה עולה לשכור פולקסווגן חיפושית גג נפתח?

הכי זול שראינו היה 163 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור פולקסווגן חיפושית גג נפתח?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם פולקסווגן חיפושית גג נפתח?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו beetle convertible.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:56:11.632+03:00