מידע על השכרת רכב Tesla Model S

למי מתאים לשכור טסלה מודל S? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור טסלה מודל S? טסלה מודל S הוא רכב יוקרה בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לטסלה מודל S? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח ביואיק לאקרוס קאדילק XTS לינקולן MKZ מזראטי קוואטרופורטה מרצדס-בנץ אי קלאס מרצדס-בנץ אס קלאס וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-750 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 350 ליטר, כ-400 פחות מבטסלה מודל S. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת טסלה האמריקנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Tesla Model 3, זהו רכב קומפקטי עילית. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Tesla Model Y, זהו רכב פנאי שטח בינוני.

מהי קבוצת הרכב של טסלה מודל S?

טסלה מודל S הוא רכב בקבוצת יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו JFAE,JGAE. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של טסלה מודל S?

נפח תא המטען של טסלה מודל S הוא כ-750 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-27T14:42:54.000+03:00