מידע על השכרת רכב Nissan Note

למי מתאים לשכור ניסאן נוט? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ניסאן נוט? ניסאן נוט הוא רכב בינוני בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר המזוודות נשארות במלון, לטיולים ארוכים עם ציוד קל ולמי שרוצה קצת יותר מקום להתרווח בנסיעה. איזה רכבים דומים לניסאן נוט? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A3 פורד סי-מקס יונדאי אלנטרה (סדאן) מרצדס בנץ בי קלאס ניסאן נוט פולקסווגן ונטו פולקסווגן ג'טה.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-411 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-325 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Intermediate / IDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 380 ליטר, כ-31 פחות מבניסאן נוט. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם אאודי A3.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ניסאן היפנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Nissan Juke, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Nissan Qashqai (Rogue Sport), זהו רכב פנאי שטח בינוני.

מהי קבוצת הרכב של ניסאן נוט?

ניסאן נוט הוא רכב בקבוצת בינוני / Intermediate. קוד הקבוצה הוא לרוב IDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ניסאן נוט?

נפח תא המטען של ניסאן נוט הוא כ-411 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-325 ליטר בלבד.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00