מידע על השכרת רכב Mini Cooper One

למי מתאים לשכור מיני קופר אחד? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מיני קופר אחד? מיני קופר אחד הוא רכב אקונומי בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה, זוג ושני ילדים (עם טיולון או מזוודה אחת בתא המטען) ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים למיני קופר אחד? רכבים דומים כוללים בין היתר את מיני קופר חשמלית מיני קופר קופה.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-278 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Economy / EBMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 211 ליטר, כ-67 פחות מבמיני קופר אחד. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מיני קופר חשמלית.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מיני הבריטית(במקור וכיום חלק מחברת מרצדס-בנץ הגרמנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mini Cooper Coupe, זהו רכב אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mini Countryman, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של מיני קופר אחד?

מיני קופר אחד הוא רכב בקבוצת אקונומי / Economy. קוד הקבוצה הוא לרוב EBMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מיני קופר אחד?

נפח תא המטען של מיני קופר אחד הוא כ-278 ליטר.

כמה עולה לשכור מיני קופר אחד?

הכי זול שראינו היה 92 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מיני קופר אחד?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם מיני קופר אחד?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו Hatch Cooper one.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:57:18.303+03:00