מידע על השכרת רכב Mercedes-Benz S Class

למי מתאים לשכור מרצדס-בנץ אס קלאס? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס-בנץ אס קלאס? מרצדס-בנץ אס קלאס הוא רכב יוקרה בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למרצדס-בנץ אס קלאס? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח ביואיק לאקרוס קאדילק CT6 קאדילק XTS לינקולן MKZ מזראטי קוואטרופורטה מרצדס-בנץ אי קלאס טסלה מודל S וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-550 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 350 ליטר, כ-200 פחות מבמרצדס-בנץ אס קלאס. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח.

לחברת מרצדס-בנץ הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz E Class, זהו רכב יוקרה. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz S Class Estate, זהו רכב סטיישן יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס-בנץ אס קלאס?

מרצדס-בנץ אס קלאס הוא רכב בקבוצת יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו WLAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס-בנץ אס קלאס?

נפח תא המטען של מרצדס-בנץ אס קלאס הוא כ-550 ליטר.

כמה עולה לשכור מרצדס-בנץ אס קלאס?

הכי זול שראינו היה 248 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס-בנץ אס קלאס?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם מרצדס-בנץ אס קלאס?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו s s350.

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:47:38.874+03:00