מידע על השכרת רכב Mazda MX-5

למי מתאים לשכור מאזדה MX-5? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מאזדה MX-5? מאזדה MX-5 הוא רכב סטנדרט עם גג נפתח בעל 2 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות בהן רוצים לחוות את הדרך ולהנות מרמת אבזור גבוהה. איזה רכבים דומים למאזדה MX-5? רכבים דומים כוללים בין היתר את שברולט קמארו גג נפתח.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-130 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / STMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מאזדה היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mazda CX-9, זהו רכב פנאי שטח סטנדרט. זהו הרכב הגדול ביותר של מאזדה שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של מאזדה MX-5?

מאזדה MX-5 הוא רכב בקבוצת סטנדרט עם גג נפתח / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב STMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מאזדה MX-5?

נפח תא המטען של מאזדה MX-5 הוא כ-130 ליטר.

כמה עולה לשכור מאזדה MX-5?

הכי זול שראינו היה 598 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מאזדה MX-5?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם מאזדה MX-5?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו Roadster Miata.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T20:54:54.836+03:00