מידע על השכרת רכב Maserati Quattroporte

למי מתאים לשכור מזראטי קוואטרופורטה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מזראטי קוואטרופורטה? מזראטי קוואטרופורטה הוא רכב יוקרה בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים למזראטי קוואטרופורטה? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח ביואיק לאקרוס קאדילק XTS לינקולן MKZ מרצדס-בנץ אי קלאס מרצדס-בנץ אס קלאס טסלה מודל S וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-530 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 350 ליטר, כ-180 פחות מבמזראטי קוואטרופורטה. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מזראטי האיטלקית(במקור וכיום חלק מחברת סטלנטיס ההולנדית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Maserati Ghibli, זהו רכב פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Maserati Levante, זהו רכב פנאי שטח יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של מזראטי קוואטרופורטה?

מזראטי קוואטרופורטה הוא רכב בקבוצת יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מזראטי קוואטרופורטה?

נפח תא המטען של מזראטי קוואטרופורטה הוא כ-530 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-11T09:09:49.869+03:00