מידע על השכרת רכב Hyundai Sonata

למי מתאים לשכור יונדאי סונטה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור יונדאי סונטה? יונדאי סונטה הוא רכב גדול בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים ליונדאי סונטה? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A4 ב.מ.וו סדרה 3 יגואר אקס אי קיה אופטימה.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-510 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Full Size / FCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 480 ליטר, כ-30 פחות מביונדאי סונטה. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם אאודי A4.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת יונדאי הדרום קוריאנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Hyundai Elantra, זהו רכב בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Hyundai Santa Fe, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של יונדאי סונטה?

יונדאי סונטה הוא רכב בקבוצת גדול / Full Size. קוד הקבוצה הוא לרוב FCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו SDAR,SCAR,FDAR,FCAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של יונדאי סונטה?

נפח תא המטען של יונדאי סונטה הוא כ-510 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-12-20T12:45:00.000+03:00