מידע על השכרת רכב DS DS3 Cabrio

למי מתאים לשכור די אס די אס3 גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור די אס די אס3 גג נפתח? די אס די אס3 גג נפתח הוא רכב קומפקטי עם גג נפתח בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג ועד לארבעה חבר'ה עם ציוד קל. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות בהן רוצים לחוות את הדרך. איזה רכבים דומים לדי אס די אס3 גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A3 גג נפתח רנו מגאן גג נפתח פולקסווגן חיפושית גג נפתח.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-245 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CTAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 225 ליטר, כ-20 פחות מבדי אס די אס3 גג נפתח. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פולקסווגן חיפושית גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת די אס הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של די אס שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא DS DS3 Crossback, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי עילית.

מהי קבוצת הרכב של די אס די אס3 גג נפתח?

די אס די אס3 גג נפתח הוא רכב בקבוצת קומפקטי עם גג נפתח / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CTAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו CBAR,ETAR,HTAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של די אס די אס3 גג נפתח?

נפח תא המטען של די אס די אס3 גג נפתח הוא כ-245 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-27T14:42:54.000+03:00