מידע על השכרת רכב Citroen C1 Airscape

למי מתאים לשכור סיטרואן C1 Airscape? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיטרואן C1 Airscape? סיטרואן C1 Airscape הוא רכב מיני עילית עם גג נפתח בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. הדגם אמנם מקוטלג כרכב עם גג נפתח / קבריולט אבל בפועל סיטרואן קצת מרמים והגג נפתח רק בחלקו - יותר כמו סאן רוף ענקי. איזה רכבים דומים לסיטרואן C1 Airscape? רכבים דומים כוללים בין היתר את פיאט 500 גג נפתח.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-196 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini Elite / MTMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 150 ליטר, כ-46 פחות מבסיטרואן C1 Airscape. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פיאט 500 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סיטרואן הצרפתית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של סיטרואן שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Citroen C1, זהו רכב מיני.

מהי קבוצת הרכב של סיטרואן C1 Airscape?

סיטרואן C1 Airscape הוא רכב בקבוצת מיני עילית עם גג נפתח / Mini Elite. קוד הקבוצה הוא לרוב MTMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיטרואן C1 Airscape?

נפח תא המטען של סיטרואן C1 Airscape הוא כ-196 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-27T14:42:54.000+03:00