מידע על השכרת רכב BMW 8 Series Cabrio

למי מתאים לשכור ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח? ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח הוא רכב יוקרה בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ביואיק לאקרוס קאדילק XTS לינקולן MKZ מזראטי קוואטרופורטה מרצדס-בנץ אי קלאס מרצדס-בנץ אס קלאס טסלה מודל S וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-350 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ב.מ.וו הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא BMW 4 Series Cabrio, זהו רכב פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא BMW 5 Series Touring, זהו רכב סטיישן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח?

ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח הוא רכב בקבוצת יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח?

נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח הוא כ-350 ליטר.

כמה עולה לשכור ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח?

הכי זול שראינו היה 822 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם ב.מ.וו סדרה 8 גג נפתח?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו 8 Series 8 8 Series Convertible.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T16:55:06.442+03:00