מידע על השכרת רכב BMW 5 Series

למי מתאים לשכור ב.מ.וו סדרה 5? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ב.מ.וו סדרה 5? ב.מ.וו סדרה 5 הוא רכב בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים ל. השכרת הרכב תתאים בעיקר ל. איזה רכבים דומים לב.מ.וו סדרה 5? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A6 ב.מ.וו סדרה 7 ב.מ.וו סדרה 5 מרצדס בנץ אי קלאס וולוו S90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-531 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב ( / LCAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 420 ליטר, כ-111 פחות מבב.מ.וו סדרה 5. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 7.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ב.מ.וו הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא BMW 3 Series Touring, זהו רכב סטיישן גדול. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא BMW 5 Series Touring, זהו רכב סטיישן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של ב.מ.וו סדרה 5?

ב.מ.וו סדרה 5 הוא רכב בקבוצת / . קוד הקבוצה הוא לרוב LCAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FCAR,PCAR,PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 5?

נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 5 הוא כ-531 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-09-01T16:45:00.000+03:00