מידע על השכרת רכב BMW 2 Series Active Tourer

למי מתאים לשכור ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר? ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר הוא רכב סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר פורד מונדיאו פורד מוסטנג קבריולט פורד פיוז'ן אופל אינסיגניה פולקסווגן פאסאט וולוו S60.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-465 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 332 ליטר, כ-133 פחות מבב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פורד מוסטנג קבריולט.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ב.מ.וו הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא BMW X2, זהו רכב פנאי שטח בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא BMW 3 Series, זהו רכב גדול.

מהי קבוצת הרכב של ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר?

ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר הוא רכב בקבוצת סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IWAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר?

נפח תא המטען של ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר הוא כ-465 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00