מידע על השכרת רכב Audi A3 Cabrio

למי מתאים לשכור אאודי A3 גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אאודי A3 גג נפתח? אאודי A3 גג נפתח הוא רכב קומפקטי עם גג נפתח בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג ועד לארבעה חבר'ה עם ציוד קל. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות בהן רוצים לחוות את הדרך. איזה רכבים דומים לאאודי A3 גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את די אס די אס3 גג נפתח רנו מגאן גג נפתח פולקסווגן חיפושית גג נפתח.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-320 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-275 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CTAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 225 ליטר, כ-95 פחות מבאאודי A3 גג נפתח. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פולקסווגן חיפושית גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אאודי הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פולקסווגן הגרמנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Audi A2, זהו רכב קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Audi A3 Hatchback (Sportback), זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של אאודי A3 גג נפתח?

אאודי A3 גג נפתח הוא רכב בקבוצת קומפקטי עם גג נפתח / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CTAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו LTAR,CBAR,DBAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אאודי A3 גג נפתח?

נפח תא המטען של אאודי A3 גג נפתח הוא כ-320 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-275 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור אאודי A3 גג נפתח?

הכי זול שראינו היה 230 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור אאודי A3 גג נפתח?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם אאודי A3 גג נפתח?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו a3 convertible.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:56:24.354+03:00