השכרת Alfa Romeo Giulia

למי מתאים לשכור אלפא רומיאו ג'וליה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אלפא רומיאו ג'וליה? אלפא רומיאו ג'וליה הוא רכב פרימיום בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לאלפא רומיאו ג'וליה? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי A5 ספורט בק אאודי A7 ב.מ.וו סדרה 5 ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה ביואיק ריגל קרייזלר 300 דודג' צ'ארג'ר פורד טאורוס אינפיניטי Q50 קיה סטינגר מזראטי גיבלי מרצדס-בנץ CLA מרצדס-בנץ סי קלאס ניסאן מקסימה.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-480 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PDMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 400 ליטר, כ-80 פחות מבאלפא רומיאו ג'וליה. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם אינפיניטי Q50.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אלפא רומיאו האיטלקית(במקור וכיום חלק מחברת פיאט האיטלקית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Alfa Romeo Tonale, זהו רכב פנאי שטח אקונומי עילית. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Alfa Romeo Stelvio, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של אלפא רומיאו ג'וליה?

אלפא רומיאו ג'וליה הוא רכב בקבוצת פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PDMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IDMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אלפא רומיאו ג'וליה?

נפח תא המטען של אלפא רומיאו ג'וליה הוא כ-480 ליטר.

כמה עולה לשכור אלפא רומיאו ג'וליה?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור אלפא רומיאו ג'וליה?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם אלפא רומיאו ג'וליה?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו גוליה Giulia-GPS.

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:02