השכרת רכב בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה

מידע עדכני על חברות ההשכרה בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

מידע כללי השכרת רכב בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה

השכרה בשדה התעופה אידיאלית למי שרוצה להתחיל בטיול בסביבת באפלו וברחבי ניו יורק, ארה"ב בכלל, מיד לאחר הנחיתה. חשוב לעבור על הטיפים בהמשך ולקבל דגשים לגבי השכרת רכב בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה. אם תחילת הטיול אינה דורשת רכב (למשל שהייה של מספר ימים בבאפלו טרם התחלת הנסיעות), כדאי לשקול ולדחות את תחילת ההשכרה, להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים ובכך לחסוך את ימי ההשכרה בהם לרכב לא יהיה שימוש ואת הצורך במציאת חניה.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בנמל התעופה באפלו ניאגרה?

לעולם אל תזמינו את הרכב לשעת הנחיתה הצפויה
למה? כי הרוב המוחלט של חברות ההשכרה פועלות בשיטה של גרייס פיריוד (Grace Period) לאיסוף הרכב. זה אומר שבד"כ ישמרו לכם את הרכב לשעתיים לכל היותר (ולעיתים אף פחות מכך). כן, גם אם שילמתם מראש על הרכב והזמנתם אותו לשעה 10:00 בבוקר, כנראה שאם תגיעו ב-13:00 בצהריים תגלו שאין רכב, מסרו אותו למישהו אחר, או שההזמנה שלכם בוטלה (ויחולו עליכם דמי ביטול - No Show אשר עלולים להיות בגובה דמי ההשכרה המלאים). לכן מומלץ להזמין את הרכב לכשעה - שעה וחצי לאחר שעת הנחיתה הצפויה. זה קודם כל ייתן לכם מרווח תמרון אם הטיסה מתעכבת למשל או אם יש תורים ארוכים בביקורת הגבולות, בהמתנה לכבודה ואף בהגעה לדלפק חברת ההשכרה שעלול להיות במקום מרוחק. כמובן שאם תגיעו שעה לפני הזמן, אף אחד לא יעכב אתכם כך שתקבלו את הרכב ללא בעיה. אם בכל זאת התעכבתם באופן לא צפוי, נסו ליצור קשר טלפוני או בכתב עם הסניף - פרטי יצירת הקשר יופיעו בשובר ההשכרה שלכם. לחילופין, נסו ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או האתר ממנו הזמנתם את הרכב ובקשו שיעדכנו את שעת האיסוף בעבורכם. חשוב לשים לב שאם אתם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות, למשל נוחתים ב06:00 בבוקר, כאשר שעת הפתיחה הרשמית היא 08:00, אז כדאי לשקול ולהזמין לשעה שאתם מאמינים שתגיעו באמת לדלפק, בהתחשב בדרך שעליכם לעבור מרגע הנחיתה, בכדי שלא יווצר מצב שתגיעו לדלפק סגור ותצטרכו להמתין לשעת הפתיחה שלו. בד"כ העובדים בסניף יקבלו את מספר הטיסה שלכם וידעו מתי להיות זמינים לקראתכם בדלפק, אם זה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לעיתים יהיו כאלה שיקטינו ראש או יעלמו לסיגריה, לנמנום בחניון או "לשירותים", מה שיעכב אתכם.
לאיזה חברות השכרה יש סניפים הפועלים בנמל התעופה באפלו ניאגרה?
בנמל התעופה באפלו ניאגרה תמצאו סניפים של חברות ההשכרה: אלאמו באדג'ט נאשיונאל אוויס דולר אנטרפרייז. פרטים נוספים על הסניפים בהמשך המדריך.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה

בשדה התעופה פועלות מגוון חברות השכרה, כאשר לחלקן דלפק שירות בתוך הטרמינל וחלקן פועלות בסמוך לשדה התעופה ומספקות שירות של מסירת הרכב ביציאה מהטרמינל או שאטל שיאסוף אתכם (ואת הנוסעים אתכם) אל דלפק השירות בנסיעה קצרה.
Alamo
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אלאמו בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת אלאמו בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
Budget
איפה נמצא דלפק ההשכרה של באדג'ט בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
בתחום נמל התעופה, אך מחוץ לטרמינל עצמו
מה הטלפון של חברת באדג'ט בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
National
Avis
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אוויס בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת אוויס בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
Dollar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של דולר בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת דולר בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
Enterprise
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אנטרפרייז בבאפלו בנמל התעופה ניאגרה?
בטרמינל של שדה התעופה

עודכן לאחרונה ב: 2023-08-22T11:14:37.589Z