השכרת רכב בברגן בנמל התעופה

מידע עדכני על חברות ההשכרה בברגן בנמל התעופה - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

מידע כללי השכרת רכב בברגן בנמל התעופה

השכרה בשדה התעופה אידיאלית למי שרוצה להתחיל בטיול בסביבת ברגן וברחבי נורווגיה בכלל, מיד לאחר הנחיתה. חשוב לעבור על הטיפים בהמשך ולקבל דגשים לגבי השכרת רכב בברגן בנמל התעופה. אם תחילת הטיול אינה דורשת רכב (למשל שהייה של מספר ימים בברגן טרם התחלת הנסיעות), כדאי לשקול ולדחות את תחילת ההשכרה, להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים ובכך לחסוך את ימי ההשכרה בהם לרכב לא יהיה שימוש ואת הצורך במציאת חניה.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בנמל התעופה ברגן?

לעולם אל תזמינו את הרכב לשעת הנחיתה הצפויה
למה? כי הרוב המוחלט של חברות ההשכרה פועלות בשיטה של גרייס פיריוד (Grace Period) לאיסוף הרכב. זה אומר שבד"כ ישמרו לכם את הרכב לשעתיים לכל היותר (ולעיתים אף פחות מכך). כן, גם אם שילמתם מראש על הרכב והזמנתם אותו לשעה 10:00 בבוקר, כנראה שאם תגיעו ב-13:00 בצהריים תגלו שאין רכב, מסרו אותו למישהו אחר, או שההזמנה שלכם בוטלה (ויחולו עליכם דמי ביטול - No Show אשר עלולים להיות בגובה דמי ההשכרה המלאים). לכן מומלץ להזמין את הרכב לכשעה - שעה וחצי לאחר שעת הנחיתה הצפויה. זה קודם כל ייתן לכם מרווח תמרון אם הטיסה מתעכבת למשל או אם יש תורים ארוכים בביקורת הגבולות, בהמתנה לכבודה ואף בהגעה לדלפק חברת ההשכרה שעלול להיות במקום מרוחק. כמובן שאם תגיעו שעה לפני הזמן, אף אחד לא יעכב אתכם כך שתקבלו את הרכב ללא בעיה. אם בכל זאת התעכבתם באופן לא צפוי, נסו ליצור קשר טלפוני או בכתב עם הסניף - פרטי יצירת הקשר יופיעו בשובר ההשכרה שלכם. לחילופין, נסו ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או האתר ממנו הזמנתם את הרכב ובקשו שיעדכנו את שעת האיסוף בעבורכם. חשוב לשים לב שאם אתם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות, למשל נוחתים ב06:00 בבוקר, כאשר שעת הפתיחה הרשמית היא 08:00, אז כדאי לשקול ולהזמין לשעה שאתם מאמינים שתגיעו באמת לדלפק, בהתחשב בדרך שעליכם לעבור מרגע הנחיתה, בכדי שלא יווצר מצב שתגיעו לדלפק סגור ותצטרכו להמתין לשעת הפתיחה שלו. בד"כ העובדים בסניף יקבלו את מספר הטיסה שלכם וידעו מתי להיות זמינים לקראתכם בדלפק, אם זה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לעיתים יהיו כאלה שיקטינו ראש או יעלמו לסיגריה, לנמנום בחניון או "לשירותים", מה שיעכב אתכם.
לאיזה חברות השכרה יש סניפים הפועלים בנמל התעופה ברגן?
בנמל התעופה ברגן תמצאו סניפים של חברות ההשכרה: באדג'ט סיקסט יורופקאר אוויס הרץ קדי של יורופקאר אלאמו טריפטי אנטרפרייז נאשיונאל. פרטים נוספים על הסניפים בהמשך המדריך.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בברגן בנמל התעופה

בשדה התעופה פועלות מגוון חברות השכרה, כאשר לחלקן דלפק שירות בתוך הטרמינל וחלקן פועלות בסמוך לשדה התעופה ומספקות שירות של מסירת הרכב ביציאה מהטרמינל או שאטל שיאסוף אתכם (ואת הנוסעים אתכם) אל דלפק השירות בנסיעה קצרה.
Budget
איפה נמצא דלפק ההשכרה של באדג'ט בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת באדג'ט בברגן בנמל התעופה?
Sixt
איפה נמצא דלפק ההשכרה של סיקסט בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת סיקסט בברגן בנמל התעופה?
Europcar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של יורופקאר בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת יורופקאר בברגן בנמל התעופה?
Avis
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אוויס בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת אוויס בברגן בנמל התעופה?
Hertz
איפה נמצא דלפק ההשכרה של הרץ בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
Keddy by Europcar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של קדי של יורופקאר בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת קדי של יורופקאר בברגן בנמל התעופה?
Alamo
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אלאמו בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
מה הטלפון של חברת אלאמו בברגן בנמל התעופה?
Thrifty
איפה נמצא דלפק ההשכרה של טריפטי בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
Enterprise
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אנטרפרייז בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה
National
איפה נמצא דלפק ההשכרה של נאשיונאל בברגן בנמל התעופה?
בטרמינל של שדה התעופה

עודכן לאחרונה ב: 22 באוקטובר 2023 בשעה 14:26