השכרת רכב בנמל התעופה ממינגן

מידע עדכני על חברות ההשכרה בנמל התעופה ממינגן - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע חיפוש להשכרת רכב עם דילים לישראלים

מידע כללי השכרת רכב בנמל התעופה ממינגן

השכרה בשדה התעופה אידיאלית למי שרוצה להתחיל בטיול בסביבת ממינגן וברחבי גרמניה בכלל, מיד לאחר הנחיתה. חשוב לעבור על הטיפים בהמשך ולקבל דגשים לגבי השכרת רכב בנמל התעופה ממינגן. אם תחילת הטיול אינה דורשת רכב (למשל שהייה של מספר ימים בממינגן טרם התחלת הנסיעות), כדאי לשקול ולדחות את תחילת ההשכרה, להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים ובכך לחסוך את ימי ההשכרה בהם לרכב לא יהיה שימוש ואת הצורך במציאת חניה.
דלפקי חברות ההשכרה הפעולות בתוך הטרמינל של ממינגן - אוויס הרץ סיקסט ויורופקאר
דלפקי חברות ההשכרה הפעולות בתוך הטרמינל של ממינגן - אוויס הרץ סיקסט ויורופקאר
שילוט הכוונה למגרש הרכבים השכורים
שילוט הכוונה למגרש הרכבים השכורים
מתקן להחזרת מפתחות הרכב השכור מחוץ לשעות הפעילות בממינגן
מתקן להחזרת מפתחות הרכב השכור מחוץ לשעות הפעילות בממינגן

מאמרים

פוסטים, מאמרים וסיפורי דרך על טיולים עם רכב שכור המתחילים בנמל התעופה ממינגן

פורסם ע"י משפחת שטויסל בקליקו - היער השחור
מאמר מאוד אינפורמטיבי על טיול עם ילדים קטנים ביער השחור. הרבה טיפים על התנהלות ולוגיסטיקות וכן מידע על האטרקציות השונות במהלך חופשה בת שבוע שמתחילה עם רכב שכור בבאדן באדן ומסתיימת בממינגן. המסלול עובר בפרייבורג, טודנאו, פלדברג, פארק שטיינוואסן, אגם טיטיזי ומפלי הריין.
פורסם ע"י הילה מור אלון בבלוג To Travel Live
הילה משתפת שני מאמרים על טיול עם רכב שכור מממינגן לעמק אוץ ואיזור סרפאוס-פיס-לאדיס. תמצאו כאן טיפים לוגיסטיים לגבי תכנון הטיול, עלויות והשכרת רכב וגם המון תמונות ומידע על אטרקציות, חוויות, המלצות על מקומות לינה ואוכל
יש לך מאמר שווה לטיול עם רכב שכור? נשמח לקבל לינקים למאמרים, מדריכים וכתבות על טיולים עם רכב שכור בסביבה ונפרסם אותם. שלחו למייל editorial@paapmpaapm.com.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בנמל התעופה ממינגן?

לעולם אל תזמינו את הרכב לשעת הנחיתה הצפויה
למה? כי הרוב המוחלט של חברות ההשכרה פועלות בשיטה של גרייס פיריוד (Grace Period) לאיסוף הרכב. זה אומר שבד"כ ישמרו לכם את הרכב לשעתיים לכל היותר (ולעיתים אף פחות מכך). כן, גם אם שילמתם מראש על הרכב והזמנתם אותו לשעה 10:00 בבוקר, כנראה שאם תגיעו ב-13:00 בצהריים תגלו שאין רכב, מסרו אותו למישהו אחר, או שההזמנה שלכם בוטלה (ויחולו עליכם דמי ביטול - No Show אשר עלולים להיות בגובה דמי ההשכרה המלאים). לכן מומלץ להזמין את הרכב לכשעה - שעה וחצי לאחר שעת הנחיתה הצפויה. זה קודם כל ייתן לכם מרווח תמרון אם הטיסה מתעכבת למשל או אם יש תורים ארוכים בביקורת הגבולות, בהמתנה לכבודה ואף בהגעה לדלפק חברת ההשכרה שעלול להיות במקום מרוחק. כמובן שאם תגיעו שעה לפני הזמן, אף אחד לא יעכב אתכם כך שתקבלו את הרכב ללא בעיה. אם בכל זאת התעכבתם באופן לא צפוי, נסו ליצור קשר טלפוני או בכתב עם הסניף - פרטי יצירת הקשר יופיעו בשובר ההשכרה שלכם. לחילופין, נסו ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או האתר ממנו הזמנתם את הרכב ובקשו שיעדכנו את שעת האיסוף בעבורכם. חשוב לשים לב שאם אתם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות, למשל נוחתים ב06:00 בבוקר, כאשר שעת הפתיחה הרשמית היא 08:00, אז כדאי לשקול ולהזמין לשעה שאתם מאמינים שתגיעו באמת לדלפק, בהתחשב בדרך שעליכם לעבור מרגע הנחיתה, בכדי שלא יווצר מצב שתגיעו לדלפק סגור ותצטרכו להמתין לשעת הפתיחה שלו. בד"כ העובדים בסניף יקבלו את מספר הטיסה שלכם וידעו מתי להיות זמינים לקראתכם בדלפק, אם זה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לעיתים יהיו כאלה שיקטינו ראש או יעלמו לסיגריה, לנמנום בחניון או "לשירותים", מה שיעכב אתכם.
לאיזה חברות השכרה יש סניפים הפועלים בנמל התעופה ממינגן?
בנמל התעופה ממינגן תמצאו סניפים של חברות ההשכרה: סיקסט יורופקאר הרץ. פרטים נוספים על הסניפים בהמשך המדריך.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בנמל התעופה ממינגן

בשדה התעופה פועלות מגוון חברות השכרה, כאשר לחלקן דלפק שירות בתוך הטרמינל וחלקן פועלות בסמוך לשדה התעופה ומספקות שירות של מסירת הרכב ביציאה מהטרמינל או שאטל שיאסוף אתכם (ואת הנוסעים אתכם) אל דלפק השירות בנסיעה קצרה.
Sixt
איפה נמצא דלפק ההשכרה של סיקסט בנמל התעופה ממינגן?
ב
Europcar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של יורופקאר בנמל התעופה ממינגן?
ב
Hertz
איפה נמצא דלפק ההשכרה של הרץ בנמל התעופה ממינגן?
ב

עודכן לאחרונה ב: 2021-08-08T05:29:23.077Z