השכרת רכב בשרלרואה בנמל התעופה בריסל

מידע עדכני על חברות ההשכרה בשרלרואה בנמל התעופה בריסל - המלצות, אזהרות, שאלות נפוצות, טיפים ומנוע ייחודי - השוואת מחירים להשכרת רכב עם דילים לישראלים

מידע כללי השכרת רכב בשרלרואה בנמל התעופה בריסל

השכרה בשדה התעופה אידיאלית למי שרוצה להתחיל בטיול בסביבת שרלרואה וברחבי בלגיה בכלל, מיד לאחר הנחיתה. חשוב לעבור על הטיפים בהמשך ולקבל דגשים לגבי השכרת רכב בשרלרואה בנמל התעופה בריסל. אם תחילת הטיול אינה דורשת רכב (למשל שהייה של מספר ימים בשרלרואה טרם התחלת הנסיעות), כדאי לשקול ולדחות את תחילת ההשכרה, להשתמש באמצעי תחבורה חלופיים ובכך לחסוך את ימי ההשכרה בהם לרכב לא יהיה שימוש ואת הצורך במציאת חניה.

טיפים

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים רכב בנמל התעופה בריסל שרלרואה?

לעולם אל תזמינו את הרכב לשעת הנחיתה הצפויה
למה? כי הרוב המוחלט של חברות ההשכרה פועלות בשיטה של גרייס פיריוד (Grace Period) לאיסוף הרכב. זה אומר שבד"כ ישמרו לכם את הרכב לשעתיים לכל היותר (ולעיתים אף פחות מכך). כן, גם אם שילמתם מראש על הרכב והזמנתם אותו לשעה 10:00 בבוקר, כנראה שאם תגיעו ב-13:00 בצהריים תגלו שאין רכב, מסרו אותו למישהו אחר, או שההזמנה שלכם בוטלה (ויחולו עליכם דמי ביטול - No Show אשר עלולים להיות בגובה דמי ההשכרה המלאים). לכן מומלץ להזמין את הרכב לכשעה - שעה וחצי לאחר שעת הנחיתה הצפויה. זה קודם כל ייתן לכם מרווח תמרון אם הטיסה מתעכבת למשל או אם יש תורים ארוכים בביקורת הגבולות, בהמתנה לכבודה ואף בהגעה לדלפק חברת ההשכרה שעלול להיות במקום מרוחק. כמובן שאם תגיעו שעה לפני הזמן, אף אחד לא יעכב אתכם כך שתקבלו את הרכב ללא בעיה. אם בכל זאת התעכבתם באופן לא צפוי, נסו ליצור קשר טלפוני או בכתב עם הסניף - פרטי יצירת הקשר יופיעו בשובר ההשכרה שלכם. לחילופין, נסו ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או האתר ממנו הזמנתם את הרכב ובקשו שיעדכנו את שעת האיסוף בעבורכם. חשוב לשים לב שאם אתם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות, למשל נוחתים ב06:00 בבוקר, כאשר שעת הפתיחה הרשמית היא 08:00, אז כדאי לשקול ולהזמין לשעה שאתם מאמינים שתגיעו באמת לדלפק, בהתחשב בדרך שעליכם לעבור מרגע הנחיתה, בכדי שלא יווצר מצב שתגיעו לדלפק סגור ותצטרכו להמתין לשעת הפתיחה שלו. בד"כ העובדים בסניף יקבלו את מספר הטיסה שלכם וידעו מתי להיות זמינים לקראתכם בדלפק, אם זה מחוץ לשעות הפעילות, אבל לעיתים יהיו כאלה שיקטינו ראש או יעלמו לסיגריה, לנמנום בחניון או "לשירותים", מה שיעכב אתכם.
לאיזה חברות השכרה יש סניפים הפועלים בנמל התעופה בריסל שרלרואה?
בנמל התעופה בריסל שרלרואה תמצאו סניפים של חברות ההשכרה: יורופקאר אוויס סיקסט באדג'ט טריפטי הרץ קדי של יורופקאר. פרטים נוספים על הסניפים בהמשך המדריך.

חברות השכרה

חברות השכרה הפעולות בשרלרואה בנמל התעופה בריסל

בשדה התעופה פועלות מגוון חברות השכרה, כאשר לחלקן דלפק שירות בתוך הטרמינל וחלקן פועלות בסמוך לשדה התעופה ומספקות שירות של מסירת הרכב ביציאה מהטרמינל או שאטל שיאסוף אתכם (ואת הנוסעים אתכם) אל דלפק השירות בנסיעה קצרה.
Europcar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של יורופקאר בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Avis
איפה נמצא דלפק ההשכרה של אוויס בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Sixt
איפה נמצא דלפק ההשכרה של סיקסט בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Budget
איפה נמצא דלפק ההשכרה של באדג'ט בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Thrifty
איפה נמצא דלפק ההשכרה של טריפטי בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Hertz
איפה נמצא דלפק ההשכרה של הרץ בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה
Keddy by Europcar
איפה נמצא דלפק ההשכרה של קדי של יורופקאר בשרלרואה בנמל התעופה בריסל?
בטרמינל של שדה התעופה

עודכן לאחרונה ב: 2022-11-14T12:58:57.727Z