ביטוח השכרת רכב באתר Hot Wire

איך מוסיפים אותו ולמה כדאי לשים לב לאותיות הקטנות

איך מוסיפים ביטוח רכב שכור בHot Wire?

אתר Hot Wire הוא עוד מותג של קבוצת Expedia שהיא חברת התיירות הגדולה בעולם. המותג מוכר בעיקר בצפון אמריקה בזכות המבחר הגדול והמחירים האטרקטיביים שהוא מציע לחיפוש מלונות. לא הרבה מכירים אך ניתן להזמין באתר Hot Wire גם השכרות רכב במחירים מעולים ועם ביטול בחינם. לאחר בחירת הרכב הרצוי יופיע סיכום של ההזמנה עם המחיר וחלק בולט שמציע את ביטוח החזר ההשתתפות הנדיב שלהם, ממש רגע לפני מעבר לתשלום.
הצעת הביטוח לרכב השכור באתר Hot Wire הצעת הביטוח לרכב השכור באתר Hot Wire - די קשה לסרב לה קשה לסרב להצעת הביטוח הנדיבה והמקיפה שמציעים לכם באתר Hot Wire, רק 11$ ליום ומקבלים ביטוח החזר השתתפות המספק לכם הגנה מלאה במקרה של גניבת הרכב, נזקים וונדליזם. אם חברת ההשכרה תגבה מכם את הפקדון, חברת הביטוח תחזיר לכם את כל הכסף, עד 35 אלף דולר, שזה בערך פי 10 מהסכום הכי גבוהה שתאלצו לשלם לחברת ההשכרה בגין גניבה או נזק.
מעל לכל, כמובן שניתן לבטל בחינם את הביטוח הזה ממש עד למועד ההשכרה בפועל, ככה שלא משנה מה, תוכלו להתחרט אח"כ.
אז רגע לפני שממשיכים, בואו נתעכב על האותיות הקטנות, בכל זאת - ביטוח.
נלחץ על Plan & Pricing details, disclosures, Coverage Alerts ונראה את המסך הבא:
פירוט הכיסוי הביטוחי של Hot Wire לרכב שכור פירוט הכיסוי הביטוחי של Hot Wire לרכב שכור הממ.. נראה מבטיח! יש פה פירוט יפה ומסכם של הכיסוי, על המסמך מופיע לוגו של חברת הביטוח הענקית Allianz. אבל רגע, משהו קצת מוזר כאן. כבר בשורה הראשונה יש החרגה לתנאים לגבי תושבי מדינת ניו יורק. למה מתוך כל מדינות העולם מזהירים אותנו דווקא אם אנחנו תושבי ניו יורק?
דווקא אזהרה על מדינה ספיציפית בארה"ב? אולי הם מתמקדים בלקוחות אמריקאים. אז אם כבר טרחנו לבדוק את הפוליסה, נלחץ על הלינק Purchase Terms and Disclosures המופיע מיד לאחר הטבלה - בכדי לקבל את ההחרגות והתנאים לפוליסה.
הכיסוי של Hot Wire תקף לאזרחים אמריקאים בלבד הכיסוי של Hot Wire תקף לתושבים אמריקאים בלבד התנאי הראשון בסעיף 2 מבהיר שהביטוח הזה מתאים רק לתושבים אמריקאים. זה קצת מפתיע בהתחשב בזה שאתר Hot Wire. זה אחד הסיכונים בהזמנת רכב שכור מאתר שפונה בעיקר לקהל האמריקאי. חשוב לתת תשומת לב לאותיות הקטנות ולוודא שאנחנו נהיה בסדר, גם אם לאתר אין מנגנון הוגן שימנע מכם לרכוש ביטוח שבעצם לא תקף ומשאיר אתכם ללא הגנה.

ד"א שיחה זריזה עם שירות הלקוחות של Hot Wire מאשרת שאכן הביטוח לא מתאים לישראלים ואין טעם לרכוש אותו.