ביטוח השכרת רכב באתר אקספדיה

איך מוסיפים אותו ולמה כדאי לשים לב לאותיות הקטנות

איך מוסיפים ביטוח רכב שכור באקספדיה?

אתר אקספדיה מוכר בעיקר בזכות המבחר הגדול והמחירים האטרקטיביים שהוא מציע לחיפוש מלונות וטיסות. לא הרבה מכירים אך ניתן להזמין באתר אקספדיה גם השכרות רכב במחירים מעולים ועם ביטול בחינם. לאחר בחירת הרכב הרצוי יופיע סיכום של ההזמנה עם המחיר וחלק בולט שמציע את ביטוח החזר ההשתתפות הנדיב שלהם, ממש רגע לפני מעבר לתשלום.
הצעת הביטוח לרכב השכור באתר אקספדיה הצעת הביטוח לרכב השכור באתר אקספדיה - די קשה לסרב לה קשה לסרב להצעת הביטוח הנדיבה והמקיפה שמציעים לכם באתר אקספדיה, רק 11$ ליום ומקבלים ביטוח החזר השתתפות המספק לכם הגנה מלאה במקרה של גניבת הרכב, נזקים וונדליזם. אם חברת ההשכרה תגבה מכם את הפקדון, חברת הביטוח תחזיר לכם את כל הכסף, עד 35 אלף דולר, שזה בערך פי 10 מהסכום הכי גבוהה שתאלצו לשלם לחברת ההשכרה בגין גניבה או נזק.
מעל לכל, כמובן שניתן לבטל בחינם את הביטוח הזה ממש עד למועד ההשכרה בפועל, ככה שלא משנה מה, תוכלו להתחרט אח"כ.
אז רגע לפני שממשיכים, בואו נתעכב על האותיות הקטנות, בכל זאת - ביטוח.
נלחץ על View insurace details and disclosures ונראה את המסך הבא:
פירוט הכיסוי הביטוחי של Expedia לרכב, לפי מדינות פירוט הכיסוי הביטוחי של Expedia לרכב, לפי מדינות הממ.. נראה מבטיח! יש פה רשימה מכובדת של מדינות, על המסמך מופיע לוגו של חברת AIG המוכרת. אבל רגע, משהו קצת מוזר כאן. אתם שמים לב מה משותף לכל המדינות?
כולן מדינות בארה"ב. תחילה זה נשמע סביר כי אולי הם מתמקדים בלקוחות אמריקאים. בטח הביטוח מכסה את כולם רק צריך לוודא, נכון? אז אם כבר טרחנו, נלחץ על הכפתור המזמין בצד ימין למעלה - IMPORTANT REQUIRED DISCLOSURES.
הכיסוי של Expedia תקף לאזרחים אמריקאים בלבד הכיסוי של Expedia תקף לתושבים אמריקאים בלבד השורה הראשונה מסבירה שהביטוח הזה מתאים רק לתושבים אמריקאים. זה קצת מפתיע בהתחשב בזה שאתר אקספדיה מזהה שאתם ישראלים. הרי אתם מזינים את מדינת התושבות שלכם באופן מפורש ממש רגע לפני הוספת הביטוח. ולמרות שבשלב התשלום הם מזהים שכרטיס האשראי שלכם הוא ישראלי, אין מנגנון שאשכרה מונע מכם להוסיף ביטוח שבעצם משאיר אתכם ללא הגנה.

ד"א שיחה זריזה עם שירות הלקוחות של אקספדיה מאשרת שאכן הביטוח לא מתאים לישראלים ואין טעם לרכוש אותו.