מידע על השכרת רכב Volvo V90

למי מתאים לשכור וולוו V90? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור וולוו V90? וולוו V90 הוא רכב סטיישן פרימיום בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים לוולוו V90? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו סדרה 5 טורינג (סטיישן) מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-560 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 490 ליטר, כ-70 פחות מבוולוו V90. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ סי קלאס סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת וולוו השוודית(במקור וכיום חלק מחברת ג'ילי הסינית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volvo S90, זהו רכב יוקרה. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volvo XC90, זהו רכב וואן סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של וולוו V90?

וולוו V90 הוא רכב בקבוצת סטיישן פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PDAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של וולוו V90?

נפח תא המטען של וולוו V90 הוא כ-560 ליטר.

כמה עולה לשכור וולוו V90?

הכי זול שראינו היה 289 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור וולוו V90?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם וולוו V90?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו V90 Estate.

עודכן לאחרונה ב: 2023-04-26T16:46:18.191+03:00