מידע על השכרת רכב Volkswagen Passat Estate

למי מתאים לשכור פולקסווגן פאסאט סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פולקסווגן פאסאט סטיישן? פולקסווגן פאסאט סטיישן הוא רכב סטיישן סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים לפולקסווגן פאסאט סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד מונדיאו סטיישן אופל אינסיגניה סטיישן פולקסווגן פאסאט סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-650 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 525 ליטר, כ-125 פחות מבפולקסווגן פאסאט סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פורד מונדיאו סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת פולקסווגן הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Passat, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Tiguan, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של פולקסווגן פאסאט סטיישן?

פולקסווגן פאסאט סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IWAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פולקסווגן פאסאט סטיישן?

נפח תא המטען של פולקסווגן פאסאט סטיישן הוא כ-650 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00