מידע על השכרת רכב Volkswagen Caddy Maxi

למי מתאים לשכור פולקסווגן קאדי מקסי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור פולקסווגן קאדי מקסי? פולקסווגן קאדי מקסי הוא רכב וואן סטנדרט בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לפולקסווגן קאדי מקסי? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו פורד טורנאו קונקט ניסאן סרנה אופל קומבו לייף XL אופל ויוארו סטנדרט (L1) סאנגיונג רודיוס וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1350 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-530 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-670 פחות מבפולקסווגן קאדי מקסי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

לחברת פולקסווגן הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Sharan, זהו רכב וואן גדול. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Volkswagen Transporter, זהו רכב וואן גדול.

מהי קבוצת הרכב של פולקסווגן קאדי מקסי?

פולקסווגן קאדי מקסי הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FVMR,SVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של פולקסווגן קאדי מקסי?

נפח תא המטען של פולקסווגן קאדי מקסי הוא כ-1350 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-530 ליטר בלבד.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-25T12:31:15.240+03:00