השכרת Toyota Land Cruiser

למי מתאים לשכור טויוטה לנד קרוזר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור טויוטה לנד קרוזר? טויוטה לנד קרוזר הוא רכב פנאי שטח פרימיום בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת האבזור הטובה ביותר גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לטויוטה לנד קרוזר? רכבים דומים כוללים בין היתר את קאדילק XT6 שברולט טראוורס GMC יוקון XL קיה קרניבל לנד רובר דיסקברי מרצדס-בנץ גי אל סי מרצדס-בנץ גי אל אי ניסאן קווסט.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1004 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-175 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Premium / PFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 550 ליטר, כ-454 פחות מבטויוטה לנד קרוזר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מרצדס-בנץ גי אל סי.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת טויוטה היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Toyota Hilux, זהו רכב פנאי שטח גדול. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Toyota Pro Ace, זהו רכב וואן גדול.

מהי קבוצת הרכב של טויוטה לנד קרוזר?

טויוטה לנד קרוזר הוא רכב בקבוצת פנאי שטח פרימיום / Premium. קוד הקבוצה הוא לרוב PFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו LFAR,FFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של טויוטה לנד קרוזר?

נפח תא המטען של טויוטה לנד קרוזר הוא כ-1004 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-175 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור טויוטה לנד קרוזר?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור טויוטה לנד קרוזר?

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:16