מידע על השכרת רכב Toyota Aygo

למי מתאים לשכור טויוטה אייגו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור טויוטה אייגו? טויוטה אייגו הוא רכב מיני בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לטויוטה אייגו? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן C1 פיאט 500 פיאט 500 גג נפתח יונדאי i10 אופל אדם פיג'ו 108 סוזוקי סלריו טויוטה אייגו פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-168 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 150 ליטר, כ-18 פחות מבטויוטה אייגו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פיאט 500 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת טויוטה היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של טויוטה שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Toyota Yaris, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של טויוטה אייגו?

טויוטה אייגו הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו MCAR,MBAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של טויוטה אייגו?

נפח תא המטען של טויוטה אייגו הוא כ-168 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00