מידע על השכרת רכב Toyota Avensis Estate

למי מתאים לשכור טויוטה אוונסיס סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור טויוטה אוונסיס סטיישן? טויוטה אוונסיס סטיישן הוא רכב סטיישן סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים לטויוטה אוונסיס סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד מונדיאו סטיישן יונדאי i40 סטיישן מאזדה 6 סטיישן אופל אינסיגניה סטיישן פיג'ו 508 סטיישן סקודה סופרב סטיישן סקודה סופרב סטיישן פולקסווגן פאסאט סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-550 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 522 ליטר, כ-28 פחות מבטויוטה אוונסיס סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מאזדה 6 סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת טויוטה היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Toyota Avensis, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Toyota Camry, זהו רכב גדול.

מהי קבוצת הרכב של טויוטה אוונסיס סטיישן?

טויוטה אוונסיס סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של טויוטה אוונסיס סטיישן?

נפח תא המטען של טויוטה אוונסיס סטיישן הוא כ-550 ליטר.

כמה עולה לשכור טויוטה אוונסיס סטיישן?

הכי זול שראינו היה 70 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור טויוטה אוונסיס סטיישן?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם טויוטה אוונסיס סטיישן?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו Avensis Touring Sport.

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T12:46:35.036+03:00