מידע על השכרת רכב Suzuki Jimny

למי מתאים לשכור סוזוקי ג'ימני? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סוזוקי ג'ימני? סוזוקי ג'ימני הוא רכב פנאי שטח קומפקטי בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות קטנות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר המזוודות נשארות במלון. איזה רכבים דומים לסוזוקי ג'ימני? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q2 סיטרואן C3 איירקרוס דאצ'יה סנדרו סטפווי פיאט 500X פורד אקוספורט יונדאי קונה ניסאן ג'וק אופל מוקה סוזוקי ג'ימני טויוטה C-HR.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-85 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CFMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סוזוקי היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Suzuki Ignis, זהו רכב פנאי שטח אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Suzuki Baleno, זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של סוזוקי ג'ימני?

סוזוקי ג'ימני הוא רכב בקבוצת פנאי שטח קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CFMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סוזוקי ג'ימני?

נפח תא המטען של סוזוקי ג'ימני הוא כ-85 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00