מידע על השכרת רכב Subaru Ascent

למי מתאים לשכור סובארו אסנט? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סובארו אסנט? סובארו אסנט הוא רכב פנאי שטח סטנדרט עילית בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לסובארו אסנט? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד אקספלורר אינפיניטי QX60 פולקסווגן אטלס.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1345 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-498 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard Elite / RFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 1160 ליטר, כ-185 פחות מבסובארו אסנט. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם אינפיניטי QX60.

לחברת סובארו היפנית(במקור וכיום חלק מחברת טויוטה היפנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Subaru XV, זהו רכב פנאי שטח קומפקטי. זהו הרכב הגדול ביותר של סובארו שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של סובארו אסנט?

סובארו אסנט הוא רכב בקבוצת פנאי שטח סטנדרט עילית / Standard Elite. קוד הקבוצה הוא לרוב RFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סובארו אסנט?

נפח תא המטען של סובארו אסנט הוא כ-1345 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-498 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור סובארו אסנט?

הכי זול שראינו היה 28 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סובארו אסנט?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:17:19.955+03:00