מידע על השכרת רכב Ssangyong Rodius

למי מתאים לשכור סאנגיונג רודיוס? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סאנגיונג רודיוס? סאנגיונג רודיוס הוא רכב וואן סטנדרט בעל 4,5,6,7 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. יצור המודל הופסק בשנת 2019 ולכן לא סביר לקבל בפועל את הרכב הזה בחברת ההשכרה אלא רכב דומה מהקבוצה. איזה רכבים דומים לסאנגיונג רודיוס? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו פורד טורנאו קונקט ניסאן סרנה אופל קומבו לייף XL אופל ויוארו סטנדרט (L1) פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1975 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-875 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-1295 פחות מבסאנגיונג רודיוס. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סאנגיונג הדרום קוריאנית(במקור וכיום חלק מחברת מהינדרה ההודית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של סאנגיונג שניתן לשכור. זהו הרכב הגדול ביותר של סאנגיונג שניתן לשכור.

מהי קבוצת הרכב של סאנגיונג רודיוס?

סאנגיונג רודיוס הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FVMR,FFAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סאנגיונג רודיוס?

נפח תא המטען של סאנגיונג רודיוס הוא כ-1975 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-875 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור סאנגיונג רודיוס?

הכי זול שראינו היה 104 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סאנגיונג רודיוס?

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:09:19.698+03:00