מידע על השכרת רכב Skoda Fabia Estate

למי מתאים לשכור סקודה פאביה סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סקודה פאביה סטיישן? סקודה פאביה סטיישן הוא רכב סטיישן אקונומי בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודות, זוג ושני ילדים (עם טיולון ומזוודה קטנה בתא המטען) ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם מזוודות קטנות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולמי שצריך רכב קטן עם יותר מקום לציוד. איזה רכבים דומים לסקודה פאביה סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את דאצ'יה לוגאן סטיישן סטפווי רנו קליאו סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-530 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Economy / EWMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 391 ליטר, כ-139 פחות מבסקודה פאביה סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם רנו קליאו סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת סקודה הצ'כית(במקור וכיום חלק מחברת פולקסווגן הגרמנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Skoda Fabia, זהו רכב אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Skoda Rapid, זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של סקודה פאביה סטיישן?

סקודה פאביה סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן אקונומי / Economy. קוד הקבוצה הוא לרוב EWMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סקודה פאביה סטיישן?

נפח תא המטען של סקודה פאביה סטיישן הוא כ-530 ליטר.

כמה עולה לשכור סקודה פאביה סטיישן?

הכי זול שראינו היה 89 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סקודה פאביה סטיישן?

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T19:27:16.316+03:00