מידע על השכרת רכב Seat Mii

למי מתאים לשכור סיאט מי? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור סיאט מי? סיאט מי הוא רכב מיני בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לסיאט מי? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו i3 שברולט ספארק סיטרואן C1 סיטרואן C-Zero פיאט 500 יונדאי i10 קיה פיקנטו ניסאן פיקסו אופל אדם אופל קארל פיג'ו 108 סקודה סיטיגו סמארט פורפור סוזוקי אלטו (סלריו) טויוטה אייגו טויוטה אייגו X פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-251 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MDAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 129 ליטר, כ-122 פחות מבסיאט מי. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם ניסאן פיקסו.

לחברת סיאט הספרדית(במקור וכיום חלק מחברת פולקסווגן הגרמנית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של סיאט שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Seat Ibiza, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של סיאט מי?

סיאט מי הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MDAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו MCAR,MBMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של סיאט מי?

נפח תא המטען של סיאט מי הוא כ-251 ליטר.

כמה עולה לשכור סיאט מי?

הכי זול שראינו היה 18 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור סיאט מי?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2023-05-12T16:58:30.284+03:00