השכרת Renault Clio Estate

למי מתאים לשכור רנו קליאו סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור רנו קליאו סטיישן? רנו קליאו סטיישן הוא רכב סטיישן אקונומי בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודות, זוג ושני ילדים (עם טיולון ומזוודה קטנה בתא המטען) ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם מזוודות קטנות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולמי שצריך רכב קטן עם יותר מקום לציוד. איזה רכבים דומים לרנו קליאו סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את דאצ'יה לוגאן סטיישן סטפווי סקודה פאביה סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-391 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Economy / EWAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

לחברת רנו הצרפתית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Renault Clio, זהו רכב אקונומי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Renault Taliant, זהו רכב קומפקטי.

מהי קבוצת הרכב של רנו קליאו סטיישן?

רנו קליאו סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן אקונומי / Economy. קוד הקבוצה הוא לרוב EWAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו CWAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של רנו קליאו סטיישן?

נפח תא המטען של רנו קליאו סטיישן הוא כ-391 ליטר.

כמה עולה לשכור רנו קליאו סטיישן?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור רנו קליאו סטיישן?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:13