מידע על השכרת רכב Opel Vivaro L1

למי מתאים לשכור אופל ויוארו סטנדרט (L1)? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אופל ויוארו סטנדרט (L1)? אופל ויוארו סטנדרט (L1) הוא רכב וואן סטנדרט בעל 6,8,9 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לאופל ויוארו סטנדרט (L1)? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו פורד טורנאו קונקט ניסאן סרנה אופל קומבו לייף XL סאנגיונג רודיוס פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-2590 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-990 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-1910 פחות מבאופל ויוארו סטנדרט (L1). זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אופל הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Opel Combo Life XL, זהו רכב וואן סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Opel Zafira Life (long), זהו רכב וואן פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של אופל ויוארו סטנדרט (L1)?

אופל ויוארו סטנדרט (L1) הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו FVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אופל ויוארו סטנדרט (L1)?

נפח תא המטען של אופל ויוארו סטנדרט (L1) הוא כ-2590 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-990 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור אופל ויוארו סטנדרט (L1)?

הכי זול שראינו היה 231 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור אופל ויוארו סטנדרט (L1)?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם אופל ויוארו סטנדרט (L1)?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו vivaro Vivaro 8+1 Pax.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:57:23.336+03:00