מידע על השכרת רכב Opel Insignia Estate

למי מתאים לשכור אופל אינסיגניה סטיישן? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אופל אינסיגניה סטיישן? אופל אינסיגניה סטיישן הוא רכב סטיישן סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות גדולות או משפחה בת חמש נפשות עם מזוודות ועגלה/טיולון. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור והמון מקום אחסון בתא המטען. איזה רכבים דומים לאופל אינסיגניה סטיישן? רכבים דומים כוללים בין היתר את פורד מונדיאו סטיישן יונדאי i40 סטיישן מאזדה 6 סטיישן פיג'ו 508 סטיישן סקודה סופרב סטיישן סקודה סופרב סטיישן טויוטה אוונסיס סטיישן פולקסווגן פאסאט סטיישן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-560 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SWMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 522 ליטר, כ-38 פחות מבאופל אינסיגניה סטיישן. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם מאזדה 6 סטיישן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אופל הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Opel Insignia, זהו רכב סטנדרט. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Opel Combo Life, זהו רכב וואן בינוני.

מהי קבוצת הרכב של אופל אינסיגניה סטיישן?

אופל אינסיגניה סטיישן הוא רכב בקבוצת סטיישן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SWMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IWMR,FWMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אופל אינסיגניה סטיישן?

נפח תא המטען של אופל אינסיגניה סטיישן הוא כ-560 ליטר.

כמה עולה לשכור אופל אינסיגניה סטיישן?

הכי זול שראינו היה 117 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור אופל אינסיגניה סטיישן?

באילו שמות נוספים ידוע הדגם אופל אינסיגניה סטיישן?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו Insignia Sports Estate.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T20:55:03.464+03:00