מידע על השכרת רכב Opel Combo Life XL

למי מתאים לשכור אופל קומבו לייף XL? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אופל קומבו לייף XL? אופל קומבו לייף XL הוא רכב וואן סטנדרט בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לאופל קומבו לייף XL? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו פורד טורנאו קונקט ניסאן סרנה אופל ויוארו סטנדרט (L1) סאנגיונג רודיוס פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-850 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-597 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-170 פחות מבאופל קומבו לייף XL. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

לחברת אופל הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Opel Zafira, זהו רכב וואן בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Opel Vivaro L1, זהו רכב וואן סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של אופל קומבו לייף XL?

אופל קומבו לייף XL הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IVAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אופל קומבו לייף XL?

נפח תא המטען של אופל קומבו לייף XL הוא כ-850 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-597 ליטר בלבד.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-27T14:42:54.000+03:00