מידע על השכרת רכב Opel Adam

למי מתאים לשכור אופל אדם? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור אופל אדם? אופל אדם הוא רכב מיני בעל 4 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם מזוודה ועד לארבעה חבר'ה צעירים עם תיקים קטנים. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, לנהיגה בכבישים צרים ולנסיעות קצרות באופן כללי. איזה רכבים דומים לאופל אדם? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן C1 פיאט 500 פיאט 500 גג נפתח יונדאי i10 אופל אדם פיג'ו 108 סוזוקי סלריו טויוטה אייגו פולקסווגן אפ!.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-170 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Mini / MCMR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 150 ליטר, כ-20 פחות מבאופל אדם. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פיאט 500 גג נפתח.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת אופל הגרמנית(במקור וכיום חלק מחברת פיז'ו-סיטרואן הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. זהו הרכב הקטן ביותר של אופל שניתן לשכור. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Opel Corsa, זהו רכב אקונומי.

מהי קבוצת הרכב של אופל אדם?

אופל אדם הוא רכב בקבוצת מיני / Mini. קוד הקבוצה הוא לרוב MCMR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו MBMR,MDMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של אופל אדם?

נפח תא המטען של אופל אדם הוא כ-170 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T13:55:00.000+03:00