מידע על השכרת רכב Nissan Townstar

למי מתאים לשכור ניסאן טאון סטאר? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ניסאן טאון סטאר? ניסאן טאון סטאר הוא רכב וואן קומפקטי בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא, למשפחה עם שני ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעה עירונית, טיולי משפחה ארוכים עם כבודה או לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר הציוד נשאר במלון. איזה רכבים דומים לניסאן טאון סטאר? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ברלינגו פיאט דובלו פורד טורנאו קונקט טויוטה פרואייס סיטי.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-775 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Compact / CVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 597 ליטר, כ-178 פחות מבניסאן טאון סטאר. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם טויוטה פרואייס סיטי.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ניסאן היפנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Nissan Kicks, זהו רכב פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח קומפקטי. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Nissan Qashqai (Rogue Sport), זהו רכב פנאי שטח פנאי שטח פנאי שטח בינוני.

מהי קבוצת הרכב של ניסאן טאון סטאר?

ניסאן טאון סטאר הוא רכב בקבוצת וואן קומפקטי / Compact. קוד הקבוצה הוא לרוב CVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו CVMR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ניסאן טאון סטאר?

נפח תא המטען של ניסאן טאון סטאר הוא כ-775 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2022-09-26T17:46:17.283+03:00