מידע על השכרת רכב Nissan Serena

למי מתאים לשכור ניסאן סרנה? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ניסאן סרנה? ניסאן סרנה הוא רכב וואן סטנדרט בעל 4,5,6,7,8 מקומות ישיבה שמתאים לחמישה מבוגרים ומקום לציוד (מזוודות / טיולון/עגלה) או לעד שבעה אנשים (עדיף שהנוסעים מאחור יהיו קטנים/ילדים) וללא מקום לציוד (מכיוון ששני המושבים הנוספים באים על חשבון תא המטען). השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ולטיולים בהם מבלים חלק נכבד מהזמן ברכב. איזה רכבים דומים לניסאן סרנה? רכבים דומים כוללים בין היתר את סיטרואן ספייס טורר XS פיאט סקודו פורד טורנאו קונקט אופל קומבו לייף XL אופל ויוארו סטנדרט (L1) סאנגיונג רודיוס פולקסווגן קאדי מקסי וולוו XC90.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-750 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-350 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SVAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 680 ליטר, כ-70 פחות מבניסאן סרנה. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC90.

לחברת ניסאן היפנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Nissan Armada, זהו רכב פנאי שטח גדול. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Nissan Quest, זהו רכב פנאי שטח פרימיום.

מהי קבוצת הרכב של ניסאן סרנה?

ניסאן סרנה הוא רכב בקבוצת וואן סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SVAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו IVAR,FVAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ניסאן סרנה?

נפח תא המטען של ניסאן סרנה הוא כ-750 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-350 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור ניסאן סרנה?

הכי זול שראינו היה 136 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור ניסאן סרנה?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:55:51.196+03:00