מידע על השכרת רכב Nissan Rogue

למי מתאים לשכור ניסאן רוג? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ניסאן רוג? ניסאן רוג הוא רכב פנאי שטח סטנדרט בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. איזה רכבים דומים לניסאן רוג? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q8 ב.מ.וו X5 פורד אדג' ניסאן רוג פולקסווגן טוארג וולוו XC60.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1100 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 483 ליטר, כ-617 פחות מבניסאן רוג. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם וולוו XC60.

לחברת ניסאן היפנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Nissan Qashqai (Rogue Sport), זהו רכב פנאי שטח בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Nissan X Trail, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של ניסאן רוג?

ניסאן רוג הוא רכב בקבוצת פנאי שטח סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ניסאן רוג?

נפח תא המטען של ניסאן רוג הוא כ-1100 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00