מידע על השכרת רכב Nissan Qashqai (Rogue Sport)

למי מתאים לשכור ניסאן קשקאי (רוג ספורט)? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור ניסאן קשקאי (רוג ספורט)? ניסאן קשקאי (רוג ספורט) הוא רכב פנאי שטח בינוני בעל 5 מקומות ישיבה שמתאים למשפחה עם שלושה ילדים או לארבעה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לטיולי משפחה בסגנון כוכב כאשר המזוודות נשארות במלון, לטיולים ארוכים עם ציוד קל ולמי שרוצה קצת יותר מקום להתרווח בנסיעה. איזה רכבים דומים לניסאן קשקאי (רוג ספורט)? רכבים דומים כוללים בין היתר את ב.מ.וו X1 ב.מ.וו X2 דאצ'יה דאסטר פורד קוגה יונאי טוסון ניסאן קשקאי (רוג ספורט) סוזוקי ויטארה פולקסווגן טי-רוק וולוו XC40.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-430 ליטר. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Intermediate / IFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 375 ליטר, כ-55 פחות מבניסאן קשקאי (רוג ספורט). זאת במידה ותקבלו רכב מדגם סוזוקי ויטארה.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת ניסאן היפנית(במקור וכיום חלק מחברת רנו הצרפתית) ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Nissan Note, זהו רכב בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Nissan Rogue, זהו רכב פנאי שטח סטנדרט.

מהי קבוצת הרכב של ניסאן קשקאי (רוג ספורט)?

ניסאן קשקאי (רוג ספורט) הוא רכב בקבוצת פנאי שטח בינוני / Intermediate. קוד הקבוצה הוא לרוב IFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו ICAR,IGMR,ISAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של ניסאן קשקאי (רוג ספורט)?

נפח תא המטען של ניסאן קשקאי (רוג ספורט) הוא כ-430 ליטר.

עודכן לאחרונה ב: 2020-05-21T12:45:00.000+03:00