השכרת Mitsubishi Pajero

למי מתאים לשכור מיצובישי פאג'רו? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מיצובישי פאג'רו? מיצובישי פאג'רו הוא רכב פנאי שטח סטנדרט בעל 5,7 מקומות ישיבה שמתאים לשני זוגות מבוגרים או חמישה מבוגרים עם מזוודות בינוניות. השכרת הרכב תתאים בעיקר לנסיעות ארוכות ונוחות עם רמת אבזור טובה גם ליושבים מאחור. יצור המודל הופסק בשנת 2020 ולכן לא סביר לקבל בפועל את הרכב הזה בחברת ההשכרה אלא אם היא מספקת רכבים ישנים. איזה רכבים דומים למיצובישי פאג'רו? רכבים דומים כוללים בין היתר את אאודי Q8 ב.מ.וו X5 פורד אדג' ג'יפ צ'ירוקי מאזדה CX-9 ניסאן רוג ניסאן אקס טרייל ניסאן פרונטיר (נווארה) פיג'ו 5008 פולקסווגן טיגואן.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-1069 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-170 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Standard / SFAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם תא המטען הקטן ביותר הוא בנפח 520 ליטר, כ-549 פחות מבמיצובישי פאג'רו. זאת במידה ותקבלו רכב מדגם פולקסווגן טיגואן.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מיצובישי היפנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mitsubishi ASX, זהו רכב פנאי שטח בינוני. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mitsubishi Katana, זהו רכב פנאי שטח גדול.

מהי קבוצת הרכב של מיצובישי פאג'רו?

מיצובישי פאג'רו הוא רכב בקבוצת פנאי שטח סטנדרט / Standard. קוד הקבוצה הוא לרוב SFAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מיצובישי פאג'רו?

נפח תא המטען של מיצובישי פאג'רו הוא כ-1069 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-170 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור מיצובישי פאג'רו?

הכי זול שראינו היה 0 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מיצובישי פאג'רו?

עודכן לאחרונה ב: 16 באפריל 2024 בשעה 18:07