מידע על השכרת רכב Mercedes-Benz SLC Cabrio

למי מתאים לשכור מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח? סקירת וידאו, המלצות לרכבים דומים והצעת מחיר בלחיצה

למי כדאי לשכור מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח? מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח הוא רכב ספורט יוקרה בעל 2 מקומות ישיבה שמתאים לזוג עם ציוד מלא. השכרת הרכב תתאים בעיקר למי ששוכר את הרכב לשם הנאה מהנהיגה מעבר לצורך להגיע ליעד. איזה רכבים דומים למרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח? רכבים דומים כוללים בין היתר את.

נפח תא המטען של הרכב הוא כ-335 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-130 ליטר בלבד. צריך לזכור שכאשר מזמינים רכב שכור, חברת ההשכרה ברוב המקרים מתחייבת לקבוצת הרכב (Luxury / LSAR) ולא לדגם הספיציפי ולכן כדאי להכיר רכבים אחרים באותה הקבוצה, אשר ייתכן ויסופקו לכם במקום הדגם הספיציפי. לרוב האנשים זה לא ישנה, אך אם בניתם למשל על נפח תא המטען של הרכב הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שבקבוצת הרכב שבחרתם זה הרכב עם תא המטען הקטן ביותר, כך שמכאן אפשר רק לעלות.

סקירת וידאו טובה (באנגלית) שתעזור לכם להחליט אם הרכב מתאים לכם בנסיעה הקרובה:

לחברת מרצדס-בנץ הגרמנית ישנם רכבים נוספים שניתן לשכור. רכב קטן יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz GLE, זהו רכב פנאי שטח פרימיום. רכב גדול יותר שניתן לשכור הוא Mercedes-Benz CLK, זהו רכב יוקרה.

מהי קבוצת הרכב של מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח?

מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח הוא רכב בקבוצת ספורט יוקרה / Luxury. קוד הקבוצה הוא לרוב LSAR (כאשר שתי האותיות הראשונות מייצגות את הקבוצה וסוג הרכב, האות השלישית את תיבת ההילוכים אוטומטי/ידני והאות הרביעית את סוג הדלק). לעיתים מפרסמות חברות ההשכרה את הרכב גם בקבוצות פחות מתאימות כמו PSAR,PBAR,LBAR. מומלץ לבדוק את שובר ההשכרה ולוודא איזה קבוצה מופיע עליו מכיוון שחברת ההשכרה מתחייבת לקבוצה ולא לדגם. אם מופיע קוד קבוצה שונה, כדאי לבדוק איזה רכבים אחרים נמצאים בקבוצה הזאת או ליצור קשר עם חברת ההשכרה ולשאול אותם.

מהו נפח תא המטען של מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח?

נפח תא המטען של מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח הוא כ-335 ליטר. יש לשים לב שבתצורת המושבים המלאה נפח תא המטען יורד לכ-130 ליטר בלבד.

כמה עולה לשכור מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח?

הכי זול שראינו היה 422 ש"ח ליום השכרה, תלוי במקום, בעונה ובשער החליפין (להשכרות בחו"ל). מחיר ההשכרה כולל את כל הביטוחים ומיסי החובה (למשל מס דרכים, זיהום אוויר או נמל תעופה) אך לא כולל ביטוחים מורחבים.

איפה אפשר לשכור מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח?

ראינו את הרכב זמין להשכרה במיקומים הבאים לאחרונה:

באילו שמות נוספים ידוע הדגם מרצדס-בנץ אס אל סי גג נפתח?

לעיתים יופיע הרכב בשמות כמו SLC SLC 300 R172 SLC CONVERTIBLE.

עודכן לאחרונה ב: 2022-12-31T21:54:59.779+03:00